Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ automatic entrance turnstiles ] mecz 461 produkty.
Lobby Kontrola dostępu do talii Kołowrót Wyczyść skrzydła Producenci optycznych kołowrotów
| Aplikacja: | pobieranie opłat, stacja biletowa, biuro |
|---|---|
| Prędkość tranzytowa: | 30 ~ 40 osób / min |
| Kierunek: | jednokierunkowy lub dwukierunkowy (opcjonalnie) |
Trzy przejścia ESD Electric Tripod Turnstile Gate Przenośne 3 ramię do warsztatu
| Wymiar: | dł. 1200 x szer. 280 x wys. 1000 mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
| Prędkość tranzytowa: | 25~30 osób / min |
Anty-tail Security Czytnik RFID Bariera dla pieszych, elektroniczne kołowroty do przejścia budynku
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 990 mm |
| wielkość paczki: | 1280 * 370 * 1070 mm |
Normalnie 40 osób / min Szybkość przejścia Swing Barrier Gate, łatwa obsługa Kołowrót bezpieczeństwa
| Rozmiar produktu: | 1200 mm (dł.) *280 mm (szer.) *1000 mm (wys.) |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
| Typ: | Inteligentna brama barierowa mostkowa |
Czytnik kodów QR Baffle Flap Barrier Gate, systemy bramek kołowrotu siłowni / stadionu
| Nazwa produktu: | Funkcja alarmu Czytnik kodów QR Baffle Flap brama barierowa do sali gimnastycznej i kina |
|---|---|
| Napięcie robocze:: | AC220 ± 10% V 50 ± 10% HZ |
| Prędkość tranzytu: | 30-40 osób / minutę |
Kod kreskowy kod Qr Stypowy sterownik dostępu
| Brand name: | Goldantell |
|---|---|
| Skończyć: | szczotkowana powierzchnia |
| Wymiar: | L1200 x w280 x h1000mm |
Wejściowe automatyczne systemy kontroli dostępu do bram barierowych dla elektryczności statycznej
| Materiały mieszkaniowe: | 304# ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | ≤ 600 mm |
| Sygnał wyjściowy: | standardowy sygnał przekaźnika |
Gruby 1,5 mm TCP / IP inteligentny dostęp do elektryki wejście esd pojedynczy kołowrót o wysokości talii z systemem bezpieczeństwa NFC
| Wymiar: | dł. 1200 x szer. 280 x wys. 1000 mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
| Prędkość tranzytowa: | 25~30 osób / min |
Czytnik RFID Automatyczne bramki bezpieczeństwa 3-ramienny skaner twarzy dla pieszych Talia Wysoki kołowrót
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Kołowrót statywowy OEM z prędkością przejazdu 25–30 osób/min. Szerokość przejścia 55–60 cm i grubość stali 1,2–1,5 mm
| Czas otwarcia bariery: | 0,4 sek |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS-232, RS485 |
| Kierunek operacji: | 2-kierunkowy |

