Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ automatic entrance turnstiles ] mecz 461 produkty.
Brama kołowrotu z dostępem do utrudnień biometrycznych zapobiegająca ogonowaniu
| Rozmiar: | 1400*310*1000 mm |
|---|---|
| Główny materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Prędkość przechodzenia: | 40 osób/min |
Identyfikacja biletów na lotnisko Brama obrotowa Bramka obrotowa Konstrukcja przegrody
| Zasilanie: | 110~240 V (prąd przemienny) |
|---|---|
| Czas pracy: | 0,2 sekundy |
| MCBF: | 5 000 000 cykli |
Wąski hol z podwójnymi silnikami Speed Gate Turnstile Swing Barrier Cyfrowy system kontroli dostępu
| Prędkość tranzytowa: | 40 osób/min (normalnie otwarte) |
|---|---|
| Przedni ekran LED: | Można dostosować |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), -10-50 ℃ |
Najwyższej jakości brama wahadłowa, odporna na uszkodzenia zewnętrzne Automatyczna bramka dwukierunkowa
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200 mm (dł.) *280 mm (szer.) *1000 mm (wys.) |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
Chowane bramki obrotowe z kontrolowanym dostępem DC24V z urządzeniami do identyfikacji czytników kart
| Nazwa produktu: | Brama z chowaną klapą DC24V z urządzeniami do identyfikacji czytników kart |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Automatyczna bariera ze stali nierdzewnej Kołowrót Szybki Rfid z czytnikami linii papilarnych
| Zasilanie: | AC220V/110V,50/60Hz |
|---|---|
| Typ: | pojedynczy rdzeń i podwójny rdzeń |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie) |
Czytnik kart z kodem QR Połowa wysokości Podwójny mechanizm rozpoznawania twarzy Kołowrót statywu zk
| ODM/OEM: | Przyjęty |
|---|---|
| Zasilanie: | 110~240 V (prąd przemienny) |
| Kierunek: | jednokierunkowa, dwukierunkowa regulacja |
Automatyczna brama barierowa z klapą do budynku biurowego Wejście dla pieszych RFID
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Kontrola dostępu w talii Wysoki Turnstyle barierowy czytnik RFID Kołowrót do wejścia do szkoły lub szpitala
| Wejście: | 100 V ~ 240 V |
|---|---|
| Kolor panelu klapy: | czerwony, niebieski, czarny lub przezroczysty |
| Karta machania: | Dwie drogi |
Wysokość talii Dwukierunkowa klapa barierowa ze stali nierdzewnej, automatyczna bariera klapowa RFID dla samochodów
| Nazwa produktu: | 304 Brama barierowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 980 mm |

