Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ automatic entrance turnstiles ] mecz 464 produkty.
Półautomatyczne sterowanie Passager Security Bariera dla pieszych Swing Barrier Interfejs RS485 / TCP / IP
| Nazwa produktu: | Swing Barrier Gate |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 1000 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Bramki bezpieczeństwa kołowrotu 50HZ z kontrolą dostępu z interfejsem RS485 promieni podczerwonych
| Nazwa produktu: | Elektroniczna bramka wahadłowa |
|---|---|
| Transmisja: | Całkowicie elektryczny mechaniczny |
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 1000 mm |
QR Barcode RFID Reader Statyw Kołowrót Brama Tablet Android
| Długość ramienia: | 510 mm |
|---|---|
| Waga: | 65 kg |
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
Magnetyczna bramka obrotowa kontroli dostępu RS485 SS304 IP54
| Rozmiar produktu: | 1400*280*1000 mm |
|---|---|
| Trzy ramię: | 51 cm |
| Prędkość tranzytowa: | 25~32 osoby / min |
Kołowrót cylindryczny obrotowy SS316 RS485
| CE: | ZATWIERDZONY |
|---|---|
| Komunikacja: | RS485 TCP/IP |
| Wymiar: | średnica bieguna 168 mm, wysokość 1050 mm |
Bramki kontroli dostępu do biura Kołowrót o szerokości przejścia 60 cm z barierą klapową
| Szerokość przejścia: | 60 cm |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 120 x 30 x 100 (wys.) cm |
| Kierunek: | dwukierunkowy (lub opcjonalnie jednokierunkowy) |
Kontrola dostępu do warsztatu wewnętrznego Kołowrót z biometrycznym czytnikiem automatycznego rozpoznawania
| Rozmiar produktu: | 1400*200*1000 mm /dostosowane |
|---|---|
| Normalne życie zawodowe: | > 5000000Times |
| Waga: | 65 kg |
Automatyczny skręt z automatyczną prędkością ruchu z kartą śluzową / rozpoznawaniem twarzy
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnętrzny zewnętrzny |
600 mm szerokość przejścia pełna wysokość zwrotnik
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Lampka kontrolna LED Pojedyncza klapa silnika Bramka obrotowa Zasilacz 220 V / 110 V
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 990 mm |
| wielkość paczki: | 1280 * 370 * 1070 mm |

