Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ automatic entrance turnstiles ] mecz 460 produkty.
Inteligentny mechanizm ESD Gate Skaner biometryczny Bramka obrotowa klapy z bezpłatnym oprogramowaniem
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Aplikacja: | projekty zdrowotne, hotele, stołówki, szpitale, budynki biurowe, celne, agencje, atrakcje turystyczn |
| Szybkość identyfikacji: | Wykrywanie i śledzenie twarzy 20 ms |
Automatyczna bariera huśtawkowa brama zwrotnica biurowa szybki dostęp do kontroli Smart Hotel zdalny sterowanie wejściem
| szerokość pasa: | 60,90,110cm lub inne |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | 45os./min |
| Stosowanie: | Centrum handlowe stacji metra |
Security Turnstile Gate with 0.2s Barrier Open/Close Time RS-232 and RS485 Communication Interface and 2-Way Operation Direction
| Access control: | RFID Card, IC, ID card, barcode |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, RS485 |
Wodoodporny wewnętrzny i zewnętrzny kołowrót biometryczny dla pieszych z kontrolą dostępu, brama obrotowa, bariera skrzydłowa, rozpoznawanie twarzy
| PRZEJŚCIE PRĘDKOŚCI: | 40 osób / minutę |
|---|---|
| Typ: | Pojedynczy rdzeń lub podwójny rdzeń (opcjonalnie) |
| Szerokość kanału: | Normalne 60 cm lub 90 (niestandardowe) |
Brama obrotowa dla pieszych z szerokim pasem, budynek biurowy z automatyczną bramą wejściową DC
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
|---|---|
| Wymiar: | Dł. 1400 x szer. 200 x wys. 1000 mm |
| Typ: | pojedynczy rdzeń i podwójny rdzeń |
Elektroniczna kontrola dostępu z barierą obrotową Kołowroty z systemem licznika skanera termicznego bezpieczeństwa
| Rozmiar produktu: | 1400 mm * 310 mm * 1000 mm |
|---|---|
| Kierunek: | zarówno wejście, jak i istnienie |
| Szerokość ścieżki: | 600 mm |
Podwójna bramka obrotowa silnika bezszczotkowego z silnikiem DC z systemem kontroli dostępu do monitorowania temperatury
| Szerokość przejścia: | 60 cm |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 120 x 30 x 100 (wys.) cm |
| Kierunek: | dwukierunkowy (lub opcjonalnie jednokierunkowy) |
Wejście do fabryki Skanowanie linii papilarnych Swing Barrier Gate Antystatyczny pasek do owijania ESD
| Szybkość identyfikacji: | Wykrywanie i śledzenie twarzy 20 ms |
|---|---|
| Wysokość identyfikacyjna: | 1,2m-2,2m |
| formacie Wieganda: | 26/34 |
Automatyczny dwukierunkowy szybki skrzypiec z czasem otwarcia/zamknięcia 0,2 s i komunikacja RS-232 RS485
| Czas otwarcia bariery: | 0,2 sek |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS-232, RS485 |
| Kierunek operacji: | 2-kierunkowy |
Automatyczna brama z półwysokością skrzyżowania ze stali nierdzewnej 304 IP54 ochrona i 0,4s bariera otwarcia/zamknięcia czasu
| Czas otwarcia bariery: | 0,4 sek |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS-232, RS485 |
| Kierunek operacji: | 2-kierunkowy |

