Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ automatic entrance turnstiles ] mecz 461 produkty.
Automatyczna bramka dla pieszych ESD LCD z pojedynczym przejściem, 3-ramienny kołowrót do wejścia do holu
| Wymiar: | dł. 1200 x szer. 280 x wys. 1000 mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
| Prędkość tranzytowa: | 25~30 osób / min |
Kołowroty kontroli dostępu na zewnątrz Antykorozyjne ze stali nierdzewnej ze światłami LED
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Przeciwko śledzeniu odcisków palców pełna wysokość obrotowa obrotowa bezpieczeństwo obrotowa brama dla zakładu
| Certyfikat: | Ce |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
System Android szybka maska ochronna na twarz termometr rozpoznawanie twarzy opaski uciskowe brama wjazdowa cena fabryczna
| Szybkość identyfikacji: | Wykrywanie i śledzenie twarzy 20 ms |
|---|---|
| Wysokość identyfikacyjna: | 1.2-2.2 M |
| formacie Wieganda: | 26/34 |
Dozownik kart 600 mm Szerokość Brama kołowrotu z klapką z kodem kreskowym
| Zasilacz: | 110~240 V (prąd przemienny) |
|---|---|
| Kierunek: | do lub z, lub na dwa sposoby |
| Gwarancja: | 1 rok |
2 pasy Optyczna talia Wysoka temperatura rozpoznawania twarzy kołowrotu w holu
| Zasilanie: | AC220V/110V,50/60Hz |
|---|---|
| Typ: | pojedynczy rdzeń i podwójny rdzeń |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie) |
304 ze stali nierdzewnej pełna wysokość brama zwrotnica pojedynczy przejście ze skanerem kodów kreskowych
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Kontrola dostępu RFID / Fingperint / Face Scan Bramka obrotowa OEM ODM dla budynku
| Rozmiar produktu: | 1450*1450 mm |
|---|---|
| Materiał drzwi: | Stal |
| Otwarta prędkość: | 3-10 sekund |
Zewnętrzna bariera 60cm Flap Barrier Turnstile Fingerprint 2 Paths Access Control Entrance Solution
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1200*280*1000mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
Kontrola szybkiego dostępu do biura Smart Hotel Kontrola zdalna wejście Automatyczna bariera swingowa Baffle Gate Turnstile
| Typ kontroli dostępu: | Karta RFID, system ESD, rozpoznawanie twarzy |
|---|---|
| Czas otwarcia/zamykania bariery: | 0,2 sek |
| Interfejs komunikacyjny: | RS-232, RS485, TCP/IP |

