Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ tripod access system ] mecz 321 produkty.
2 kanały bezdotykowa bramka obrotowa na statyw na podczerwień Anti Jump
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304, grubość nie mniejsza niż 1,3 mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Długość ramienia: | 510 mm |
Kontrola dostępu za pomocą kodu QR Brama obrotowa W pełni automatyczna bramka barierowa LED na statywie
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Wyświetlacz LED Statyw Bramka obrotowa Talia Wysoka TCP / IP Płytka PCB Wiegand Rfid Access Access
| ODM/OEM: | Przyjęty |
|---|---|
| Przechodzić: | przepustka jedno- lub dwukierunkowa |
| Długość ramienia: | 510 mm |
60 cm Przejście Szeroka Brama Statywu Bariera Dwustronna TCP / IP Biometryczny czytnik kodów QR
| ODM/OEM: | Przyjęty |
|---|---|
| Zasilanie: | 110~240 V (prąd przemienny) |
| Kierunek: | jednokierunkowa, dwukierunkowa regulacja |
Kołowrót statywowy OEM z prędkością przejazdu 25–30 osób/min. Szerokość przejścia 55–60 cm i grubość stali 1,2–1,5 mm
| Czas otwarcia bariery: | 0,4 sek |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS-232, RS485 |
| Kierunek operacji: | 2-kierunkowy |
Kod kreskowy RFID Temperatura Rozpoznawanie twarzy Statyw Bramka obrotowa
| Odległość identyfikacyjna: | 0,3-0,5 m |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
| Materiał wyglądu: | Obudowa ze stopu aluminium, panel ze szkła hartowanego |
Trójkątny obrót 304 SS LED Statyw Bramka obrotowa z czujnikami rozpoznawania twarzy
| Komunikacja: | Komunikacja RS485 |
|---|---|
| Prędkość tranzytowa: | 25-30 osób na minutę |
| Kierunek: | jednokierunkowa, dwukierunkowa regulacja |
Mechanizm kontroli dostępu Kołowrót Statyw Kołowrót Brama Czytnik kodów kreskowych Wejście i wyjście
| Rozmiar produktu: | 1200mm (dł.) * 280mm (szer.) * 1000mm (wys.) |
|---|---|
| Zgodny: | System testowania ESD |
| Port komunikacyjny: | RS485,TCP/IP |
Inteligentny mechanizm kołowrotu statywu Kod HS Automatyczny dostęp do wykrywacza metali
| Rozmiar: | dł.1200*szer.280*wys.1000mm |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | 30 osób/min |
| Szerokość dostępu: | 550-600mm |
500mm - 600mm Szerokość przejścia Statyw Bramka obrotowa AC110 - Zasilanie 240V
| Prędkość przejścia: | 30 ~ 40 osób/min |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Tworzywo: | stal nierdzewna 304/316 |

