Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ tripod access system ] mecz 321 produkty.
Szerokość przejścia 600 MM W pełni automatyczna brama barierowa statywu z funkcją wrzutnika monet / licznika
| Aplikacja: | toaleta publiczna, park, budynek biurowy, klub itp. |
|---|---|
| Waga netto: | 65 kg |
| Waga brutto: | 70 kg |
Wysokość talii Automatyczna funkcja licznika bramki obrotowej statywu ze stali nierdzewnej z kontrolą karty do czytania
| Typ: | kołowrót z trzema ramionami / szynami |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 420 mm (dł.) * 330 mm (szer.) * 1000 mm (wys.) |
| Rozmiar pakietu: | 520 mm (dł.) * 430 mm (szer.) * 1080 mm (wys.) |
Passage Gym Train Station Brama obrotowa Bramka Multi Acess Dopuszczalna
| Nazwa produktu: | Kołowrót statywu do siłowni |
|---|---|
| Miejsce aplikacji: | Siłownia, park rozrywki, stadion, strefa publiczna, budynek biurowy, klub itp |
| Waga brutto: | 70 kg |
Wygodne użytkowanie Bramka kołowrotu do basenu / siłowni, czytnik bransoletek
| Nazwa produktu: | Bramka obrotowa do statywu RFID |
|---|---|
| Waga netto: | 65 kg |
| Waga brutto: | 70 kg |
Wodoodporny zewnętrzny pionowy statyw Kołowrót Talii Wysoka karta RFID do kin
| Typ: | kołowrót z trzema ramionami / szynami |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 420 mm (dł.) * 330 mm (szer.) * 1000 mm (wys.) |
| Rozmiar pakietu: | 520 mm (dł.) * 430 mm (szer.) * 1080 mm (wys.) |
Półautomatyczna kontrola dostępu do statywu Kołowrotki Silnik amortyzujący Niski poziom hałasu
| Nazwa produktu: | Kołowrót statywu kontroli dostępu |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200 mm (L) * 280 mm (W) * 980 mm (H) |
| Szerokość ramion: | 510 mm |
Karta / RFID Nadgarstek Elektroniczne drzwi kołowrotu, kontrola dostępu do bramy dla pieszych Niestandardowe
| Nazwa produktu: | Bramka obrotowa do statywu RFID |
|---|---|
| Waga netto: | 65 kg |
| Waga brutto: | 70 kg |
Kod kreskowy kod Qr Stypowy sterownik dostępu
| Brand name: | Goldantell |
|---|---|
| Skończyć: | szczotkowana powierzchnia |
| Wymiar: | L1200 x w280 x h1000mm |
Automatyczna obrotowa bramka obrotowa RFID z automatyczną bramką obrotową W zewnętrznej służbie publicznej
| Napięcie robocze:: | AC220 ± 10% V 50 ± 10% HZ |
|---|---|
| Port komunikacyjny: | RS485, TCP / IP |
| Szerokość przejścia:: | ≤600 mm |
Wejście i wyjście Kontrola dostępu do statywu Kołowroty IC Karta ID Odcisk palca Token ESD Tester
| Nazwa przedmiotu: | Konkurencyjna cena Kołowrót statywu |
|---|---|
| MATERIAŁ OBUDOWY: | 304 # ze stali nierdzewnej |
| Napięcie robocze: | AC220±10%V 50±10%HZ |

