Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ tripod access system ] mecz 321 produkty.
Bramki wejściowe z kołowrotem o połowie wysokości na monety lub żetony do wejścia na basen
| Typ: | kołowrót z trzema ramionami / szynami |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 420 mm (dł.) * 330 mm (szer.) * 1000 mm (wys.) |
| Rozmiar pakietu: | 520 mm (dł.) * 430 mm (szer.) * 1100 mm (wys.) |
Integracja bezpieczeństwa Statyw Bramka obrotowa Rozpoznawanie twarzy Kontrola dostępu
| Nazwa produktu: | Rozpoznawanie twarzy Kontrola dostępu Bramka kołowrotu |
|---|---|
| Rodzaj: | kołowrót trójramienny / szynowy |
| wielkość produktu: | 1200*200*1000mm |
Obrotowy licznik biometryczny HS Funkcja zdalnego sterowania kołowrotem metra
| Silnik: | Zawór elektromagnetyczny DC24V |
|---|---|
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
| Czas otwarcia/zamknięcia: | 0,2 sekundy |
Standardy europejskie Biometryczny system kontroli dostępu
| Rozmiar produktu: | 3100(L) *1500(W) *2250(H) mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Typ: | Jednorazowe wejście pełnej wysokości zwrotnik |
Brama obrotowa dla pieszych na statywie W pełni automatyczna kontrola dostępu 3 ramię na stadion
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Półautomatyczny system kontroli dostępu do bramki obrotowej statywu z czytnikiem RFID
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Bi Direction Tripod Barrier Gate Fabryczna kontrola dostępu Bezpieczeństwo
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Trójstopniowe bramy dla pieszych, zwrotniki, sterowanie dostępem do siłowni
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Wysoki poziom bezpieczeństwa 110v Piesząca brama zwrotnica kontrola dostępu dwa sposoby dla siłowni
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Karta bezpieczeństwa Statyw Bramka obrotowa Kontrola dostępu do drzwi TCP / IP 12 miesięcy gwarancji
| ODM/OEM: | Przyjęty |
|---|---|
| Zasilanie: | 110~240 V (prąd przemienny) |
| Kierunek: | jednokierunkowa, dwukierunkowa regulacja |

