Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ tripod access system ] mecz 321 produkty.
Półautomatyczna brama z kręgiem na statywie
| Nazwa produktu: | kołowrót statywu kontroli dostępu |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200*280*990 mm |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Odcisk palca ESD Identyfikator kodu kreskowego / Kontrola dostępu do karty IC Kołowrót statywu Rfid do stacji metra
| Nazwa produktu: | Kołowrót statywu kontroli dostępu |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 990 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Dwukierunkowa, całkowicie elektryczna mechaniczna bramka obrotowa statywu dla stacji szkolnej w malowniczym miejscu
| Nazwa produktu: | Kołowrót statywu kontroli dostępu |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 990 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Czytnik kart M1 Pionowy statyw dla pieszych Kontrola dostępu do bramki obrotowej Przenośny
| Rodzaj: | Kołowrót pionowy statywu |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 420 mm (dł.) * 330 mm (szer.) * 980 mm (wys.) |
| wielkość paczki: | 500 mm (dł.) * 410 mm (szer.) * 1060 mm (wys.) |
IP54 Odciski palców
| Nazwa produktu: | odcisk palca statyp turniket odcisków palców |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200*280*980 mm |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Bramka obrotowa do statywu z kartą Rfid z licznikiem do systemu Magement dla gości
| Nazwa produktu: | Bramka obrotowa statywu z licznikiem |
|---|---|
| Miejsce aplikacji: | Siłownia, park rozrywki, stadion, strefa publiczna, budynek biurowy, klub itp |
| Waga brutto: | 70 kg |
Funkcja alarmu ramion statywu zmienia styl drzwi biometrycznych odcisków palców karty IC;
| Podanie: | Stadion, teren publiczny, park, budynek biurowy, klub itp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Ramiona statywu bramka obrotowa funkcja alarmu biometrycznego odcisku palca karty IC do budynku |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 / stal nierdzewna 316 |
Wodoodporne, długie kołowroty o wysokiej żywotności obsługiwane przez bransoletkę RFID / monetę / kartę RFID RFID
| Nazwa produktu: | Kołowrót basenowy |
|---|---|
| Waga netto: | 65 kg |
| Waga brutto: | 70 kg |
Dioda LED wskazuje kontrolę dostępu bramka kołowrotu statywu / kołowrót wysokości talii CE
| Podanie: | Stadion, teren publiczny, park, budynek biurowy, klub itp |
|---|---|
| Waga netto: | 65 kg |
| Waga brutto: | 70 kg |
Kołowrót kontroli dostępu do budynku biurowego / hotelu / lotniska / społeczności
| Nazwa produktu: | Kołowrót do budynku biurowego / hotelu / lotniska / społeczności |
|---|---|
| waga brutto: | 70 KG |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 lub stal nierdzewna 316 |

