Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ tripod access system ] mecz 321 produkty.
Kolektor monet Smart Card Statyw Kołowrót Brama Rozpoznawanie twarzy System skanowania kodów kreskowych
| Aplikacja: | Metro, park wodny, firma, hotel, lotnisko |
|---|---|
| Prędkość tranzytowa: | 35 ~ 40 osób / min |
| Silnik: | Silnik serwo |
Automatyczna, obrotowa bramka obrotowa, jednopasmowa biometryczna kontrola dostępu
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Bramka obrotowa statywu IS9001
| Szybkość identyfikacji: | Wykrywanie i śledzenie twarzy 20 ms |
|---|---|
| Wysokość identyfikacyjna: | 1.2-2.2 M |
| formacie Wieganda: | 26/34 |
Półautomatyczna brama wejściowa SS304 Ramię opadające 60 cm Brama barierowa statywu
| Komunikacja: | Komunikacja RS485 |
|---|---|
| Aplikacja: | odkryty, hotel, lotnisko |
| ODM/OEM: | Przyjęty |
Bezdotykowe rozpoznawanie twarzy Brama obrotowa na statyw na podczerwień
| Zasilanie: | 110~240 V (prąd przemienny) |
|---|---|
| Gwarancja: | Jeden rok |
| Kierunek: | jednokierunkowa, dwukierunkowa regulacja |
W pełni automatyczna bariera bramki statywu SS304 z programem samokontroli
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Auto kod statywu skaner kodu kreskowego
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Pakiet: | drewniana skrzynka |
Wejście do miejsca pracy Statyw Bramka obrotowa Bezkontaktowe rozpoznawanie twarzy z pomiarem temperatury ciała
| Procesor: | Procesor Quad Cortex-A17, częstotliwość 1,8 GHz |
|---|---|
| System operacyjny: | Android 5.1 |
| Tryb aplikacji: | Brama, naścienna, pulpitowa, montaż na podłodze |
QR Barcode RFID Reader Statyw Kołowrót Brama Tablet Android
| Długość ramienia: | 510 mm |
|---|---|
| Waga: | 65 kg |
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
Elektroniczny system obecności Brama ESD Obrotowa bramka obrotowa ze statywem ze stali nierdzewnej
| Wymiar: | dł. 1200 x szer. 280 x wys. 1000 mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
| Prędkość tranzytowa: | 25~30 osób / min |

