Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ swing gate turnstile ] mecz 419 produkty.
SS304 Anti Tailing Face Recognition Bramka kontroli dostępu kołowrotka o pełnej wysokości
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | dł.1400*szer.200*wys.1000mm |
Obrotowa kołowrotka ze stali nierdzewnej 304 z dostępem do rozpoznawania twarzy
| Prędkość przejazdu: | 40 osób / minutę |
|---|---|
| Rodzaj: | Pojedynczy rdzeń lub podwójny rdzeń (opcjonalnie) |
| Szerokość kanału: | Normalne 60 cm lub 90 (niestandardowe) |
Wodoodporny wewnętrzny i zewnętrzny kołowrót biometryczny dla pieszych z kontrolą dostępu, brama obrotowa, bariera skrzydłowa, rozpoznawanie twarzy
| PRZEJŚCIE PRĘDKOŚCI: | 40 osób / minutę |
|---|---|
| Typ: | Pojedynczy rdzeń lub podwójny rdzeń (opcjonalnie) |
| Szerokość kanału: | Normalne 60 cm lub 90 (niestandardowe) |
Zatwierdzona CE ze stali nierdzewnej RFID Access Swing Barrier Gate Szybka prędkość Wysoki standard
| Aplikacja: | Biuro \ Szkoła \ Lotnisko \ Metro \ Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1400*300*1000mm |
| Zasilacz: | AC100V-240V |
Automatyczny czujnik Anti Clamp 0,1 s Swing Turnstile Gate
| Rozmiar produktu: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Kolor: | Fakultatywny |
| Długość ramienia huśtawkowego: | 30-90cm |
8-calowy ekran Swing Barrier Gate AI Temp Skaner Kołowrót z kamerą do rozpoznawania twarzy
| Rozmiar produktu: | 140(dł.)* 28(szer.)* 100(wys.)cm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 316/304 |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
OEM Logo QR Code Sliding Turnstile Gate Security Swing Barrier Gate For Public Lobby
| Środowisko pracy: | wewnątrz/na zewnątrz, -10-70 stopni |
|---|---|
| Zasilanie: | 100~240 V (prąd przemienny) |
| Kierunek: | do lub z, lub na dwa sposoby |
Bariera obrotowa biometryczna 0,6s, przepustowość 40 osób/min
| Prędkość przesuwna: | 0,6 sekundy |
|---|---|
| Zasilacz: | AC 100-240Volt |
| szerokość pasa: | 50 cm, 60 cm (lub Custom70-90 cm) |
High-Speed Swing Turnstile Gate with 0.6s Sliding Speed IP54 Protection and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Access control type: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier open time: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, TCP/IP, RS485 |
Niski poziom hałasu Optyczne rozpoznawanie twarzy Bramki obrotowe High Speed Anti Crush Swing Barrier Gate
| Rozmiar produktu: | 1400*200*1000 mm /dostosowane |
|---|---|
| Normalne życie zawodowe: | > 5000000Times |
| Waga: | 65 kg |

