Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ swing gate turnstile ] mecz 419 produkty.
Ceny hurtowe w fabryce Wodaodporna brama swingowa ze czytnikiem kodu Qr
| Typ kontroli dostępu: | Odcisk palca, karta RFID |
|---|---|
| Czas otwarcia bariery: | 0,2 sek |
| Interfejs komunikacyjny: | RS-232, RS485 |
Siłownia w pionie o szerokości 180 cm Swing Barrier Gate Brama z podwójnym ruchem
| Szerokość podania: | 60 ~ 180 cm |
|---|---|
| Typ: | W pełni automatyczne |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
100mm szerokości Slim Swing Turnstile Barrier Szybki przejazd Automatyczny czytnik RFID do holu
| Rozmiar szafki: | 1400 mm (dł.) * 100 mm (szer.) * 980 mm (wys.) |
|---|---|
| Zasilanie: | 100~240 V (prąd przemienny) |
| Szerokość przejścia: | 750 mm |
Wrota z trójstopowym skrętem z RFID, 30-35 osób/min, IP54
| MCBF: | 2 500 000 cyklu |
|---|---|
| Wilgotność względna: | ≤95% bez koagulacji |
| Temperatura pracy: | -15 ° C do 75 ° C. |
Wejście do przejścia RFID Kołowrót statywu z licznikiem do lobby fabryki / turystyki / budynku /
| Materiał: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
|---|---|
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, czytnik monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych, |
| Czas otwarcia/zamknięcia: | 0,2 sekundy |
Brama barierowa o dużej prędkości Automatyczna elektryczna bramka obrotowa Dropbox do drzwi zewnętrznych
| Zasilanie: | AC220V/110V |
|---|---|
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
Bramka obrotowa ze statywem do skanowania twarzy
| Szybkość identyfikacji: | Wykrywanie i śledzenie twarzy 20 ms |
|---|---|
| Wysokość identyfikacyjna: | 1.2-2.2 M |
| formacie Wieganda: | 26/34 |
Kołowrót cylindryczny obrotowy SS316 RS485
| CE: | ZATWIERDZONY |
|---|---|
| Komunikacja: | RS485 TCP/IP |
| Wymiar: | średnica bieguna 168 mm, wysokość 1050 mm |
Zdalne sterowanie dozownikiem kart SS304 0,2 s Brama obrotowa z barierą
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1400*120*1000mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
Ludzie Kontrolatory Przesunięty zwrotnik brama QR kod zwrotnik dla lobby wejścia
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1200*280*1000mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |

