Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
Trójramienna bramka statywu z barierą RFID Kołowrót z czytnikiem kart IC / ID do stacji metra
| Port komunikacyjny: | RS485,TCP/IP |
|---|---|
| Aplikacja: | toaleta publiczna, park, budynek biurowy, klub itp. |
| Waga netto: | 65 kg |
Dwurdzeniowy wskaźnik ruchu / przejścia Swing Bramka obrotowa pod kartą IC / ID, kontrola systemu biletowego
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
|---|---|
| Typ: | Automatyczna brama uchylna mostu |
| OEM: | Długość ramienia OEM, niestandardowe logo, niestandardowy rozmiar |
Automatyczne kołowroty pełnej wysokości do kart Mifare
| Rozmiar: | 2450 (dł.) * 1500 (szer.) * 2300 (wys.) mm, może mieć rozmiar niestandardowy |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Nazwa produktu: | Miejsce budowy pełnowymiarowe zwrotniki |
Hotel Silvery Swing Speed Gate Turnstile Indoor / Outdoor Waterproof Barrier Gates
| Nazwa produktu: | Wahadłowa brama prędkości |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 / stal nierdzewna 316 |
| Waga netto: | 70 kg |
Brama barierowa dla pieszych z cyfrowym zamkiem drzwi, systemy kołowrotów stadionowych
| Nazwa produktu: | Szlaban z wysuwaną klapą dla pieszych Brama z cyfrowym zamkiem do drzwi z czytnikiem rfid |
|---|---|
| Napięcie robocze:: | AC220 ± 10% V 50 ± 10% HZ |
| Waga brutto: | 90 kg |
Statyw statywowy Kołowrót i brama przejściowa z funkcją automatycznego resetowania diody LED
| Napięcie robocze:: | AC220 ± 10% V 50 ± 10% HZ |
|---|---|
| Port komunikacyjny: | RS485, TCP / IP |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
Półautomatyczna kontrola dostępu do statywu Kołowrotki Silnik amortyzujący Niski poziom hałasu
| Nazwa produktu: | Kołowrót statywu kontroli dostępu |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200 mm (L) * 280 mm (W) * 980 mm (H) |
| Szerokość ramion: | 510 mm |
Zatwierdzona przez CE przezroczysta szklana klapa kontroli dostępu Kołowrót chowany 110V / 220V
| Nazwa produktu: | Kołowrót z klapą kontroli dostępu |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Rodzaj: | W pełni automatyczny |
Kontrola dostępu do statywu Bramka obrotowa / bramka bezpieczeństwa dla pieszych
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200mm * 280mm * 980mm |
| Materiał: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Dostęp do dwóch drzwi Więzienna bramka obrotowa o pełnej wysokości Karta RFID i kontrola odcisków palców
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Typ: | Bramka obrotowa o pełnej wysokości z dostępem do dwóch drzwi |
| Waga netto: | 200 kg |

