Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
Automatyczna bramka obrotowa RFID z ramieniem obrotowym, bramki z barierą wielodostępu
| Port komunikacyjny: | RS485, TCP / IP |
|---|---|
| Rodzaj: | Bramka obrotowa jednoramienna |
| Rozmiar produktu: | 1200 mm (dł.) * 165 mm (szer.) * 1000 mm (wys.) |
Wejście do basenu toaletowego Połowa wysokości Moneta / żeton Obsługiwana połówkowa wysokość kołowrotu
| Aplikacja: | Wejście do toalety publicznej, basen |
|---|---|
| Średnica monety: | 18 mm ~ 30 mm |
| Typ: | Pionowy styl mniejszy rozmiar |
System dostępu do statywu kontroli dostępu, wejście do kołowrotu z czytnikiem kodów kreskowych linii papilarnych
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 mm (L) * 280 mm (W) * 980 mm (H) |
| Materiał: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Dwukierunkowe ramię z pełnym automatycznym dostępem do bramek obrotowych Funkcja samokontroli alarmu
| Nazwa produktu: | Dwukierunkowy statyw z bramką obrotową kołowrotek w pełni automatyczna funkcja alarmu samokontroli . |
|---|---|
| Napięcie robocze:: | AC220 ± 10% V 50 ± 10% HZ |
| Prędkość tranzytu: | 30-40 osób / minutę |
Inteligentna kontrola Bramka obrotowa statywu / Bramki dostępowe sterowane DC24V
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
|---|---|
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
| Czas otwarcia/zamknięcia: | 0,2 sekundy |
Bezpieczeństwo Bramka barierowa kołowrotu wysokości pasa do systemu kontroli dostępu
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 mm (L) * 280 mm (W) * 980 mm (H) |
| Materiał: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Czytnik kart RFID Flap Barrier Gate Security Programowalne bramki obrotowe do systemu bibliotecznego
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Aplikacja: | rozpoznawanie twarzy, stacja biletowa, biuro itp. |
2 kanały bezdotykowa bramka obrotowa na statyw na podczerwień Anti Jump
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304, grubość nie mniejsza niż 1,3 mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Długość ramienia: | 510 mm |
Inteligentny kołowrót bramki obrotowej karty Rfid do kontroli wejścia do biura
| Typ: | pojedynczy rdzeń i podwójny rdzeń, brama o wysokiej stopie |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | Sygnał RS485/przekaźnik |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
Dwukierunkowy system rozpoznawania twarzy z barierą obrotową o długości 1200 mm
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Zasilanie: | AC 100 ~ 240 V, 50/60 Hz |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |

