Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
Magnetyczna bramka obrotowa kontroli dostępu RS485 SS304 IP54
| Rozmiar produktu: | 1400*280*1000 mm |
|---|---|
| Trzy ramię: | 51 cm |
| Prędkość tranzytowa: | 25~32 osoby / min |
Kołowrót 304 SS Speed Gate z kamerą termowizyjną do rozpoznawania twarzy
| Nazwa produktu: | Szybka brama |
|---|---|
| Garnitur dla: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Format Wieganda: | 26/34 |
12VDC Inteligentna bramka ESD Bramka obrotowa SUS304 Esd Speed Gate
| Nazwa produktu: | Kołowrót Speed Gate |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), -10-50 ℃ |
Kontrola dostępu do supermarketu Kołowrót z kodem QR Kołowrót z kamerą termowizyjną
| Aplikacja: | sklepy, projekty zdrowotne, hotele, stołówki, szpitale, biurowce, służby celne, agencje, atrakcje tu |
|---|---|
| Maksymalna szerokość dostępu: | 1800 mm |
| Typ: | NO \ NC \ COM, w pełni automatyczny |
Gym Security Swing Gate Turnstile Talia High RFID Access Control
| Szerokość podania: | 60 ~ 180 cm |
|---|---|
| Typ: | W pełni automatyczne |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Karta RFID Automatyczna bramka barierowa Rozpoznawanie twarzy Kontrola dostępu Bramki dla pieszych
| Nazwa produktu: | Bramki dla pieszych |
|---|---|
| Rozmiar: | dł.1200*szer.280*wys.980mm, 1400*300*980mm |
| Materiał: | Standard krajowy 304 # stal nierdzewna |
System bramki obrotowej Android ESD 8-calowy tablet z ekranem dotykowym Combo Nadgarstek / pedał nożny
| Nazwa produktu: | System bramek obrotowych Combo Esd |
|---|---|
| monitor: | 8 cali |
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
Kontrola dostępu RFID Brama z opuszczanym ramieniem Obrotowa 3-ramienna obrotowa bramka obrotowa statywu
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Bramka obrotowa NFC IC ID Card Security do kontroli dostępu
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Rozmiar: | 1400*200*1000mm |
| Nazwa produktu: | bramki obrotowe z klapą bezpieczeństwa |
Kołowrotki bezpieczeństwa dla pieszych o wysokości talii 900 mm Drzwi kontroli dostępu do przejścia
| szerokość pasa: | 60,90,110cm lub inne |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | 45os./min |
| Stosowanie: | Centrum handlowe stacji metra |

