Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
Bramki kontroli dostępu do biura Kołowrót o szerokości przejścia 60 cm z barierą klapową
| Szerokość przejścia: | 60 cm |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 120 x 30 x 100 (wys.) cm |
| Kierunek: | dwukierunkowy (lub opcjonalnie jednokierunkowy) |
Cyfrowa 7-calowa funkcja rozpoznawania twarzy Kontrola dostępu do bramki obrotowej Bramka szybkobieżna
| szerokość pasa: | 60,90,110cm lub inne |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | 45os./min |
| Stosowanie: | Centrum handlowe stacji metra |
Wystawa sportowa Siłownia Automatyczne bramki wejściowe z kartą RFID Kod QR Odcisk palca
| Szerokość przejścia: | 600 ~ 900 mm |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
| Nazwa produktu: | Gym wejściowy obrotowy |
Bramka obrotowa do szkoły bezpieczeństwa
| Aplikacja: | Biuro \ Szkoła \ Lotnisko \ Metro \ Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1400*65*1000mm |
| Zasilacz: | AC100V-240V |
Szybka bariera obrotowa Kołowrót 45 osób / min w centrum handlowym na stacji metra
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1400 * 65 * 1000 mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
Mechanizm Bezszczotkowy silnik prądu stałego Prędkość obrotowa Brama obrotowa Automatyczna bariera szklana o wysokości 1,8 metra
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1400*300*1000mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
Wielokanałowa siłownia Speed Gate Turnstile z rozpoznawaniem twarzy / NFC dla galerii sztuki
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Rozmiar: | 1400*85*1000mm |
| Nazwa produktu: | bramki obrotowe z klapą bezpieczeństwa |
SS304 Anti Tailing Face Recognition Bramka kontroli dostępu kołowrotka o pełnej wysokości
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | dł.1400*szer.200*wys.1000mm |
Bezpieczeństwo zewnętrzne Kontrola dostępu Statyw Bramka obrotowa Dwukierunkowa 30 - 40 Osób/min
| Tryb pracy: | Przycisk/karta/pilot |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Rozmiar: | 1200 mm (dł.) X 280 mm (szer.) X 1000 mm (wys.) |
Zewnętrzna bariera 60cm Flap Barrier Turnstile Fingerprint 2 Paths Access Control Entrance Solution
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1200*280*1000mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |

