Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 984 produkty.
Rozpoznawanie twarzy dla pieszych Kołowrót Automatyczny dwukierunkowy dla budynku biurowego
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | L1200*W300*H1000mm |
Wielofunkcyjna bramka obrotowa z klapą Rozpoznana twarz Kontrola dostępu Bramka skanera bezpieczeństwa
| Aplikacja: | pobieranie opłat, stacja biletowa, biuro |
|---|---|
| Prędkość tranzytowa: | 30 ~ 40 osób / min |
| Kierunek: | jednokierunkowy lub dwukierunkowy (opcjonalnie) |
SUS304 Kołowrot bramki kontroli dostępu dla pieszych
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1400 * 65 * 1000 mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
Dwukierunkowe szybkie bramki bezpieczeństwa kołowrotu Bezszczotkowy silnik 24 V DC do siłowni
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | Dł.1300*szer.200*wys.1000mm |
Bramka obrotowa z klapą basenową z nowoczesnym przejściem kamery na podczerwień
| Panel skrzydeł: | Kolor czerwony / niebieski / przezroczysty / czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | 100-240 V (prąd przemienny) |
| Szybkość przepustowości: | 35 ~ 40 osób na min |
Bramki kontroli dostępu do biura Kołowrót o szerokości przejścia 60 cm z barierą klapową
| Szerokość przejścia: | 60 cm |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 120 x 30 x 100 (wys.) cm |
| Kierunek: | dwukierunkowy (lub opcjonalnie jednokierunkowy) |
Kołowrót 304SUS High Speed Swing Barrier Kołowrót rozpoznawania twarzy
| Panel skrzydeł: | Kolor czerwony / niebieski / przezroczysty / czarny |
|---|---|
| Zasilacz: | 100-240 V (prąd przemienny) |
| Szybkość przepustowości: | 35 ~ 40 osób na min |
Cyfrowa 7-calowa funkcja rozpoznawania twarzy Kontrola dostępu do bramki obrotowej Bramka szybkobieżna
| szerokość pasa: | 60,90,110cm lub inne |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | 45os./min |
| Stosowanie: | Centrum handlowe stacji metra |
Wystawa sportowa Siłownia Automatyczne bramki wejściowe z kartą RFID Kod QR Odcisk palca
| Szerokość przejścia: | 600 ~ 900 mm |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
| Nazwa produktu: | Gym wejściowy obrotowy |
Bramka obrotowa do szkoły bezpieczeństwa
| Aplikacja: | Biuro \ Szkoła \ Lotnisko \ Metro \ Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1400*65*1000mm |
| Zasilacz: | AC100V-240V |

