Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ security turnstile gate ] mecz 734 produkty.
Tester paska na nadgarstek / obuwia ESD z ekranem LCD, automatycznym kołowrotem, czytnikiem kart
| Wymiary pedału: | (szer.) 400 mm x (dł.) 420 mm x (wys.) 20 mm |
|---|---|
| Prawa ustawienie buta: | 750kΩ-35MΩ |
| Wymiary instrumentu: | (szer.) 166 mm x (dł.) 96 mm x (wys.) 40 mm |
Bramki obrotowe dla pieszych na wysokości pasa piloty bezprzewodowy system alarmowy
| Nazwa produktu: | Brama z klapą dla pieszych |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200 * 300 * 1000 mm |
| Napięcie robocze:: | AC220 ± 10% V 50 ± 10% HZ |
Wejście do bramki elektrycznej ze stali nierdzewnej System kontroli dostępu do linii papilarnych
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200/1400*280*990mm |
| Czas otwarcia/zamknięcia: | 0,6 sekundy |
Pionowe bramki Rfid o połowie wysokości do szkoły, dworca autobusowego i siłowni
| Materiał obudowy: | 304 # stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | ≤600mm |
| Nazwa produktu: | Kołowroty o połowie wysokości |
Test CE ESD Najmniejsza prędkość szybkiego przejścia Swing Gate Barrier DC Silnik bezszczotkowy
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1400 * 65 * 1000 mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
W pełni automatyczna bariera bramki statywu SS304 z programem samokontroli
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Trójramienna bramka statywu z barierą RFID Kołowrót z czytnikiem kart IC / ID do stacji metra
| Port komunikacyjny: | RS485,TCP/IP |
|---|---|
| Aplikacja: | toaleta publiczna, park, budynek biurowy, klub itp. |
| Waga netto: | 65 kg |
Wyświetlacz LED Alarm Security Swing Barrier Gate dla dworca autobusowego, hali wystawowej i lotniska
| Nazwa produktu: | Pionowa bariera obrotowa |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Waga netto: | 120 kg/para |
Dostęp do przejścia Automatyczna brama bezpieczeństwa Swing Barrier Gate dla stacji metra / stadionu / uniwersytetu
| Nazwa produktu: | Obrotowa Brama Barierowa |
|---|---|
| Rodzaj: | Pełna automatyka |
| Rozmiar produktu: | 1400*200*1000mm |
Karta IC / ID RFID Kontrola dostępu do kołowrotu Automatyczna bramka z barierą klapową
| czujnik podczerwieni: | 4-6 par |
|---|---|
| Aplikacja: | Wjazd do kina lub restauracji |
| Nazwa produktu: | Kołowrót dwuskrzydłowy o szerokości 900 mm |

