Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ security turnstile gate ] mecz 734 produkty.
Bramka obrotowa Smart Card Elektryczna chowana bramka barierowa IP54 z interfejsem RFID
| Nazwa produktu: | Bariera klapowa, kołowrót typu klapowego |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
| Wymiar: | dł. 1200 x szer. 280 x wys. 1000 mm |
Antykolizyjny czytnik linii papilarnych RFID Kołowrót o pełnej wysokości SUS304 Czteroramienna brama
| Weryfikacja: | RFID, odcisk palca, opcjonalnie twarz |
|---|---|
| Typ: | Pojedyncze wejście |
| Interfejs komunikacyjny: | RS485 (odległość, odległość TCP ≤1200m. |
Karta RFID Automatyczna bramka barierowa Rozpoznawanie twarzy Kontrola dostępu Bramki dla pieszych
| Nazwa produktu: | Bramki dla pieszych |
|---|---|
| Rozmiar: | dł.1200*szer.280*wys.980mm, 1400*300*980mm |
| Materiał: | Standard krajowy 304 # stal nierdzewna |
Brama klapowa ze stali nierdzewnej Chiny Producent cena fabryczna Kołowrót o niskim poziomie hałasu nadający się do druku termicznego opaska nfc
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
Wrota ESD z czytnikiem kart RFID 8-calowy wyświetlacz paska do nadgarstka
| Rozmiar wyświetlania: | 8 cali |
|---|---|
| Zasilacz: | 220 /110 V (AC) |
| Napięcie robocze: | wejście AC220V wyjście DC12V |
Automatyczna elastyczna obrotowa bramka obrotowa Wytrzymała stal nierdzewna do sklepów, supermarketów
| Rozmiar produktu: | średnica: słup główny: Φ168mm wysokość: 1000mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
| Typ: | Automatyczna brama uchylna słupkowa |
Statyw alarmowy Tailgating Bramy bezpieczeństwa Półautomatyczne zatwierdzenie CE
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Podanie: | Firma, hotel, lotnisko |
| ODM / OEM: | przyjęty |
Karta inteligentna Automatyczny kołowrót cylindryczny do rozpoznawania twarzy na lotnisku w biurze
| Komunikacja: | RS485 lub TCP/IP |
|---|---|
| Materiał bieguny: | Stal nierdzewna 304 |
| Waga: | 30 kg |
Szerokość przejścia 600 MM W pełni automatyczna brama barierowa statywu z funkcją wrzutnika monet / licznika
| Aplikacja: | toaleta publiczna, park, budynek biurowy, klub itp. |
|---|---|
| Waga netto: | 65 kg |
| Waga brutto: | 70 kg |
Toaleta na monety i autobus Statyw Bramka obrotowa Przycisk pilota zdalnego sterowania
| Materiał obudowy: | 304 # stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | ≤600mm |
| Sygnał wyjściowy: | standardowy sygnał przekaźnika; |

