Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ security turnstile gate ] mecz 734 produkty.
Szybki elektroniczny kołowrót bezpieczeństwa do metra z szybkim przejściem, bezdotykowy, z rozpoznawaniem twarzy i kart
| Typ kontroli dostępu: | Rozpoznawanie twarzy, karta RFID, kod QR, odcisk palca |
|---|---|
| Czas otwarcia bariery: | 0,2 sek |
| Interfejs komunikacyjny: | RS-232, RS485 |
W pełni automatyczna klapa barierowa z kartą czytnika / rozpoznawaniem odcisków palców do wejścia do siłowni / klubu
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
Kontrola bezpieczeństwa Karta RFID ze stali nierdzewnej Kołowrót obrotowy, elektryczna bramka obrotowa Rfid
| Nazwa produktu: | Kołowrót z kartą RFID |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Waga netto: | 150 kg/para |
Dostęp ze stali nierdzewnej 316/304 Kołowrót o pełnej wysokości do więzienia, banku, placu budowy
| Rozmiar: | 2060mm * W1200mm * H2300mm (może być niestandardowy rozmiar) |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Pakiet: | 4 paczki, 10 CBM |
Bramki bezpieczeństwa z dwukierunkowymi liniami papilarnymi Wodoodporny IP54
| Nazwa produktu: | Kołowrót z klapą 304 SUS |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 / stal nierdzewna 316 |
| Rozmiar produktu: | 600 mm (dł.) * 300 mm (szer.) * 990 mm (wys.) |
Popularna 2D Qr Code Flap Barrier Gate z oprogramowaniem Bramki bezpieczeństwa Sdk / wejściowe kołowrót
| Port komunikacyjny: | RS485,TCP/IP |
|---|---|
| Aplikacja: | Wjazd do kina lub restauracji |
| Zgodny: | Kod 2D, czytnik kodu QR, system kodów kreskowych |
Systemy zarządzania biletami czytnik kodów kreskowych
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna 304 # |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | Szerokość przejścia: ≤600 mm |
| Typ: | Bramka biletowa |
Heavy Flow Elektroniczna klapa kołowrotu Bramka bezpieczeństwa Bariera bezszczotkowy silnik DC
| Wielkość produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Port komunikacyjny: | RS485,TCP/IP |
| Aplikacja: | Wjazd do kina lub restauracji |
Czytnik kodów QR z pełną automatyczną kontrolą dostępu z barierą dostępu na pełnej wysokości
| Orzecznictwo: | CE |
|---|---|
| Rozmiar: | L1500*W120*H1000mm |
| Aplikacja: | lotnisko, biuro, hotel, wejście do szpitala |
Przejdź przez bramkę bezpieczeństwa wykrywacza metali o szerokości 600 mm z kontrolą temperatury
| Rozmiar kształtu drzwi wykrywania metalu: | 2220 H × 820 W × 550 (głęboki) (mm) |
|---|---|
| Współczynnik zaliczenia: | Ponad 60 osób/co minutę |
| Aplikacja: | wewnątrz lub na zewnątrz (przedmiot wodoodporny) |

