Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ security turnstile gate ] mecz 734 produkty.
Brama obrotowa dla pieszych z szerokim pasem, budynek biurowy z automatyczną bramą wejściową DC
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
|---|---|
| Wymiar: | Dł. 1400 x szer. 200 x wys. 1000 mm |
| Typ: | pojedynczy rdzeń i podwójny rdzeń |
Chowana klapa barierowa dla pieszych Podwójny ruch odcisków palców dla szpitala
| Aplikacja: | pobieranie opłat, stacja biletowa, biuro |
|---|---|
| Prędkość tranzytowa: | 30 ~ 40 osób / min |
| Kierunek: | jednokierunkowy lub dwukierunkowy (opcjonalnie) |
Inteligentny kod kreskowy o połowie wysokości identyfikuje bramki obrotowe sprzętu reklamowego na parkingach komercyjnych
| Rozmiar produktu: | 1450*1450 mm |
|---|---|
| Materiał drzwi: | Stal |
| Otwarta prędkość: | 3-10 sekund |
SUS316 Stand Swing Barrier Gate with Time Attendance Anti-Collision Function
| Rozmiar: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -15°C-70°C |
| Szerokość podania: | 60 ~ 180 cm |
Szkło akrylowe SS316 0,6 s Brama z barierą klapową 40 osób / min
| Typ: | Jednokernia lub podwójna jednostka jądrowa |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), -10-70 ℃ |
| Orzecznictwo: | CE |
Kamera sieciowa 12V DC Wiegand WIFI Swing Barrier Gate Bez rozpoznawania dotyku Rozpoznawanie twarzy
| Rozmiar produktu: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
Bramki barierowe dla pieszych z serwomotorem Slim Wide Lane Remote Control
| CE: | ZATWIERDZONY |
|---|---|
| Komunikacja: | RS485 TCP/IP |
| Wymiar: | średnica bieguna 168 mm, wysokość 1050 mm |
3 / Więcej czasu na pasie ruchu Automatyczny czytnik linii papilarnych bariery biletowej dla metra
| Szerokość podania: | 60 ~ 180 cm |
|---|---|
| Typ: | W pełni automatyczne |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Kabina ochrony ze stali nierdzewnej 304 1500x1500x2300mm
| Wymiary: | 1500*1500*2300 mm |
|---|---|
| Główny materiał: | 304 stal nierdzewna |
| Odporność na tajfun: | Klasa 12 |
Wstęp do biura 304 ze stali nierdzewnej Swing Speedgate Turnstile High Security Pedestrian Access Control
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Rozmiar: | 1400*120*1000mm |
| Nazwa produktu: | bramki obrotowe z klapą bezpieczeństwa |

