Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ security turnstile gate ] mecz 734 produkty.
Kod skanera mechanizmu kołowrotu elektromagnetycznego qr drzwi otwarte dla kanału uniwersyteckiego
| Ip: | 54 |
|---|---|
| Kierunek: | dwukierunkowa regulacja |
| Panel skrzydeł: | materiał akrylowy, kolor opcjonalny |
Inteligentny czytnik kodów QR Bariera Swing Gate Skaner twarzy Bariera kanału dla pieszych
| szerokość pasa: | 60,90,110cm lub inne |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | 45os./min |
| Stosowanie: | Centrum handlowe stacji metra |
Półautomatyczny mechanizm obrotowy statywu sterowany RFID z silnikiem obrotowym
| Gruba stali: | 1,5 mm lub niestandardowy desgin |
|---|---|
| Trzy rolowane ramię: | Długość 51 cm |
| Typ: | Pełny automatyczny |
100mm szerokości Slim Swing Turnstile Barrier Szybki przejazd Automatyczny czytnik RFID do holu
| Rozmiar szafki: | 1400 mm (dł.) * 100 mm (szer.) * 980 mm (wys.) |
|---|---|
| Zasilanie: | 100~240 V (prąd przemienny) |
| Szerokość przejścia: | 750 mm |
Elektryczna bariera klapowa Prędkość obrotowa kołowrotu Oprogramowanie sterujące ESD do skanowania twarzy
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Dwukierunkowe rozpoznawanie twarzy Kołowrót Jednordzeniowy Speedgate Jedno wejście / wyjście
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Waga netto: | 65 kg |
Lekka konstrukcja drzwi słupowych do identyfikacji wizualnej zdalne zabezpieczenie prędkości Kołowrotki o połowie wysokości ze skanerem wejściowym
| Kontrola dostępu: | skaner kodów kreskowych, wykrywanie temperatury twarzy |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | 40 osób/min. (karta elektroniczna) |
| Typ: | NO \ NC \ COM, w pełni automatyczny |
Skaner termiczny Rozpoznawanie twarzy Bramki kontroli dostępu do drzwi Bramki z wodoodporną barierą kamery
| Rozmiar produktu: | 1450*1450 mm |
|---|---|
| Materiał drzwi: | Stal |
| Otwarta prędkość: | 3-10 sekund |
Siłownia w pionie o szerokości 180 cm Swing Barrier Gate Brama z podwójnym ruchem
| Szerokość podania: | 60 ~ 180 cm |
|---|---|
| Typ: | W pełni automatyczne |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Talia High Gates Outdoor Wodoodporny system kontroli pieszych 304SS
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Aplikacja: | projekty zdrowotne, hotele, stołówki, szpitale, budynki biurowe, celne, agencje, atrakcje turystyczn |
| Szybkość identyfikacji: | Wykrywanie i śledzenie twarzy 20 ms |

