Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ security turnstile gate ] mecz 734 produkty.
Wysoki dwukierunkowy kołowrót Pełna automatyczna klapa Bramka dla pieszych o połowie wysokości Bramka barierowa
| Kierunek: | Przejście dwukierunkowe/w jednym kierunku |
|---|---|
| Wyświetlacz ekranu: | Fakultatywny |
| Typ: | skrzydło pojedyncze lub podwójne |
Prędkość dwupasmowa bramka obrotowa o połowie wysokości Wysuwana bramka bariery wejściowej
| Rozmiar: | 1400*310*1000 mm |
|---|---|
| Główny materiał: | 304 stal nierdzewna |
| Aplikacja: | Wejście / wyjście z pokarmów, hotelu, domu |
Chiny brama szybkiego ruchu bariera obrotowa rfid Kołowrotki o połowie wysokości dla dostępu dla pieszych
| Prędkość przechodzenia: | 50 osób/min. (karta elektroniczna) |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -15°C-70°C |
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
Odcisk palca W pełni automatyczny zwrotnik zwrotnik bariera tłum wejście do lotnisk
| szerokość pasa: | 60,90,110cm lub inne |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | 45os./min |
| Stosowanie: | Centrum handlowe stacji metra |
Kontrola dostępu do zwrotnika ze stali nierdzewnej 304 z czasem otwarcia/zamknięcia bariery 0,4 s i komunikacją RS485 dla 30-40 osób/min
| Typ kontroli dostępu: | Karta RFID, rozpoznawanie twarzy |
|---|---|
| Czas otwarcia bariery: | 0,4 sek |
| Interfejs komunikacyjny: | RS-232, RS485 |
Wejściowa bariera kołowrotu szybkiego dla klientów VIP, rozpoznawanie twarzy lub biletu
| Rozmiar produktu: | 1400*300*1000mm |
|---|---|
| materiał skrzydeł: | Akryl |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
CE Approved Bi-Directional Steel Gate Turnstile with Smart Card RFID Interface and IP54 Protection
| Access control: | RFID Card, QR Code |
|---|---|
| Barrier speed: | 0.2 s |
| Communication interface: | RS-232, Rs485 |
Niedotykalny handicap Kołowrót Cylinder Automatyczna bramka barierowa Silnik szczotkowy 24 V DC
| Nazwa produktu: | Automatyczna bariera huśtawkowa |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | średnica filaru 168mm, wysokość 1000m |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Automatyczne wykrywanie ciała Bariera klapy kołowrotu 304 SS Rozpoznawanie twarzy Czytnik RFID
| Panel skrzydeł: | Kolor czerwony / niebieski / przezroczysty / czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | 100-240 V (prąd przemienny) |
| Szybkość przepustowości: | 35 ~ 40 osób na min |
Dostosowany czytnik Rfid Bramka obrotowa Kołowrót o połowie wysokości Jeden pas o szerokości 850 mm
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
|---|---|
| Aplikacja: | Bank, szpital, lotnisko, biuro |
| Szerokość przejścia: | 600-1200mm |

