Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ gate management system ] mecz 750 produkty.
IC, dowód osobisty, kod kreskowy, bimetryczny, dostęp do rozpoznawania twarzy Luxtry Swing Gate do budynku biurowego
| Przedmiot: | Brama skrzydłowa typu Luxtry |
|---|---|
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Normalne życie w biegu: | 5 milionów |
Dwukierunkowy kod dla pieszych Qr Swing Barrier Gate System drzwi słupkowych kołowrotu do siłowni
| OEM: | Długość ramienia OEM, niestandardowe logo, niestandardowy rozmiar |
|---|---|
| Rozmiar bieguna: | średnica 168mm; wysokość 1050 mm |
| Szerokość przejścia: | 530mm-830mm |
60cm Automatyczna fabryka w Chinach Kod QR Odcisk palca Rozpoznawanie twarzy Bramki wejściowe Bramki obrotowe
| Szerokość przejścia: | 60 cm |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 120 x 30 x 100 (wys.) cm |
| Kierunek: | dwukierunkowy (lub opcjonalnie jednokierunkowy) |
Bramka obrotowa do statywu z kartą Rfid z licznikiem do systemu Magement dla gości
| Nazwa produktu: | Bramka obrotowa statywu z licznikiem |
|---|---|
| Miejsce aplikacji: | Siłownia, park rozrywki, stadion, strefa publiczna, budynek biurowy, klub itp |
| Waga brutto: | 70 kg |
Wysoki poziom bezpieczeństwa bezszczotkowy silnik obrotowy DC20V Kołowrót prędkości obrotowej do budynków wysokiej klasy High
| Przedmiot: | Wahadłowa brama prędkości |
|---|---|
| wielkość produktu: | 1400mm*200mmn*1000mm |
| Waga brutto: | 120 kg/zestaw |
Systemy wprowadzania kołowrotu Kontrola dostępu Bramka z klapą kołowrotu z kontrolerem butów Esd
| Lewe ustawienie obuwia: | 0,01-1000 mΩ |
|---|---|
| Ustawienie na rękę na nadgarstek: | 0,1-35 mΩ |
| Oprogramowanie kontrolne: | ma (istnieje prosty tester ESD bez oprogramowania) |
Dwupasmowa bramka obrotowa o pełnej wysokości z kartą RFID / rozpoznawaniem twarzy dla więzienia na stadionie
| Wielkość produktu: | 2760*1350*2350 mm (może mieć niestandardowy rozmiar) |
|---|---|
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Rodzaj: | Dwupasmowa brama z turniketem o pełnej wysokości |
Długość ramienia 60 - 90 mm Automatyczna brama skrzydłowa do supermarketu / dwukierunkowe drzwi z barierą przejścia
| OEM: | Długość ramienia OEM, niestandardowe logo, niestandardowy rozmiar |
|---|---|
| Waga netto: | 45 kg/zestaw |
| Waga brutto: | 50kg/zestaw |
W pełni automatyczny dostęp do bramy wahadłowej z alarmem dźwiękowym / świetlnym w celu zapobiegania nielegalnemu intruzowi
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
|---|---|
| Typ: | Inteligentna brama barierowa mostkowa |
| Szerokość przejścia: | 530mm-830mm |
IC ID Card Srebrzyste ramię obrotowe Kołowrót Dwukierunkowe bramki z ramionami barierowymi Certyfikat CE Bar
| Port komunikacyjny: | RS485, TCP / IP |
|---|---|
| Rodzaj: | Bramka obrotowa jednoramienna |
| Rozmiar produktu: | 1200 mm (dł.) * 165 mm (szer.) * 1000 mm (wys.) |

