Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ gate management system ] mecz 750 produkty.
Wysoka trójramienna bramka rolkowa z trójramienną bramką obrotową do kontroli dostępu dla pieszych
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
|---|---|
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, czytnik monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych, |
Kod QR / NFC Kołowrót Bariera Brama Czytnik RFID AI Rozpoznawanie twarzy Kołowrót
| Rozmiar: | 1400*120*1000mm |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -15°C-70°C |
| Szerokość podania: | 60 ~ 180 cm |
Wydarzenie na zewnątrz FCC Swing Gate Turnstile Full Automatic 316 ze stali nierdzewnej
| Rozmiar produktu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Szybkość bariery bramy Ruch Fabryka Sklep Swing bariery wsparcie 600mm szerokość drzwi klapki kontrolki dostępu
| Typ kontroli dostępu: | Karta RFID |
|---|---|
| Czas otwarcia/zamknięcia: | 0,2 sek |
| Interfejs komunikacyjny: | TCP/IP |
Dwukierunkowa, całkowicie elektryczna mechaniczna bramka obrotowa statywu dla stacji szkolnej w malowniczym miejscu
| Nazwa produktu: | Kołowrót statywu kontroli dostępu |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 990 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Rozpoznawanie twarzy OEM ODM Security Bramka bramki obrotowej z systemem licznika ESD
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Profesjonalne automatyczne bramki obrotowe z klapą ze stali nierdzewnej 304 na wejście o długości 3 metrów
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Klapa bezpieczeństwa Kontrola dostępu do bramki obrotowej z ekranem LCD Czytnik kodów QR Czytnik NFC
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
Dwukanałowy kontroler optyczny z wysokimi szklanymi przegrodami Swing Barrier Gate For Exit
| Rozmiar produktu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Bariera dla pieszych z bramą uchylną Przenośne rozpoznawanie twarzy Optyczna kontrola dostępu Kołowrót
| Rozmiar produktu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |

