Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ gate management system ] mecz 750 produkty.
Automatyczna bariera wysięgnika drogowego do parkowania samochodów i systemu opłat za autostrady, brama parkingowa dojazdowa do pojazdu
| Imię: | Automatyczna bariera wysięgnika drogowego |
|---|---|
| Rodzaj pręta: | Prosty / składany / łączący / wysuwany pręt |
| Rozmiar produktu: | 340*280*1000mm |
100M RFID Long Range Car Park Boom Barrier Gate, zewnętrzna brama ogrodzeniowa z barierą parkową
| Nazwa produktu: | Ogrodzenie szlabanu parkingowego |
|---|---|
| Zasilacz: | AC220V ± 10% 50 Hz AC110V ± 10% 50 Hz / 60 Hz |
| Waga netto: | 60 kg |
Elastyczna kontrola dostępu do ramienia Automatyczne przemysłowe bramy barierowe Ramię 1M - 6M 50W IP54
| Nazwa produktu: | Ogrodzenie szlabanu parkingowego |
|---|---|
| Zasilacz: | AC220V ± 10% 50 Hz AC110V ± 10% 50 Hz / 60 Hz |
| Waga netto: | 56 kg |
50Hz - 60Hz 1,5S / 3S / 6S Brama z barierą wysięgnika podnośnika, pilot zdalnego sterowania do ochrony ulicy
| Nazwa produktu: | Boom Barrier Gate |
|---|---|
| Zasilacz: | AC220V ± 10% 50 Hz AC110V ± 10% 50 Hz / 60 Hz |
| Waga netto: | 54 kg |
CE 6M Bezpieczeństwo drogowe Brama barierowa wysięgnika ze stali nierdzewnej Automatyczny tryb automatycznego zamykania 50 W 50 Hz - 60 Hz
| Nazwa produktu: | Brama barierowa wysięgnika ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zasilacz: | AC220V ± 10% 50 Hz AC110V ± 10% 50 Hz / 60 Hz |
| Waga netto: | 58 kg |
Składane bramy parkingowe 90 stopni i 180 stopni do parkingów podziemnych
| Nazwa produktu: | Składana brama barierowa wysięgnika |
|---|---|
| Zasilacz: | AC220V ± 10% 50 Hz AC110V ± 10% 50 Hz / 60 Hz |
| Waga netto: | 55 kg |
Czerwona chciwość LED Light Security Boom Gates, popularna bariera dla kontroli ruchu pojazdów drogowych
| Nazwa produktu: | Brama barierowa LED Light Boom |
|---|---|
| Zasilacz: | AC220V ± 10% 50 Hz AC110V ± 10% 50 Hz / 60 Hz |
| Waga netto: | 55 kg |
Trwała i odporna na rdzę brama barierowa z wyświetlaczem LED do użytku na zewnątrz i wewnątrz
| Nazwa produktu: | Brama barierowa LED Light Boom |
|---|---|
| Zasilacz: | AC220V ± 10% 50 Hz AC110V ± 10% 50 Hz / 60 Hz |
| Waga netto: | 55 kg |
Automatyczny system parkowania samochodów Bilet kodów kreskowych Inteligentny system zarządzania parkingamis
| Aplikacja: | Parking |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Inteligentny system zarządzania parkingiem |
| Zasilanie: | AC220V±10%50HZ AC110V±10%50HZ/60HZ |
Dworzec autobusowy Bramka barierowa RFID Turnstile Flap z systemem licznika Kod QR / czytnik kodów kreskowych
| Nazwa produktu: | Dworzec autobusowy RFID Flap Barrier Gate z systemem liczenia i czytnikiem kodów QR / kodów kreskowy |
|---|---|
| Napięcie robocze:: | AC220 ± 10% V 50 ± 10% HZ |
| Waga brutto: | 90 kg |

