Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ controlled access turnstiles ] mecz 1015 produkty.
Wysokie bezpieczeństwo Kołowroty o połowie wysokości Anti Tail z rozpoznawaniem twarzy Kamera odcisk palca
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Port komunikacyjny: | RS485,TCP/IP |
| Aplikacja: | Wjazd do kina lub restauracji |
Wodoodporna dwupasmowa bariera obrotowa kołowrotu z funkcją antykolizyjną
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | bramki obrotowe z barierką zabezpieczającą |
| Komunikacja: | RS485 lub TCP/IP |
Dwukierunkowa dwukierunkowa bramka obrotowa dla pieszych na całej wysokości Karta RFID / kontrola dostępu do linii papilarnych
| Wielkość: | 2760*1350*2350 mm |
|---|---|
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Pakiet: | 4 paczki, 10 CBM |
Rozpoznawanie twarzy OEM ODM Security Bramka bramki obrotowej z systemem licznika ESD
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Elektryczna bariera klapowa Prędkość obrotowa kołowrotu Oprogramowanie sterujące ESD do skanowania twarzy
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Dwukierunkowe rozpoznawanie twarzy Kołowrót Jednordzeniowy Speedgate Jedno wejście / wyjście
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Waga netto: | 65 kg |
Bramy wejściowe kołowrotu jednokierunkowego QR Code Czytnik RFID Kontrola dostępu Bramka obrotowa
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Aplikacja: | projekty zdrowotne, hotele, stołówki, szpitale, budynki biurowe, celne, agencje, atrakcje turystyczn |
| Szybkość identyfikacji: | Wykrywanie i śledzenie twarzy 20 ms |
Dwukanałowy kontroler optyczny z wysokimi szklanymi przegrodami Swing Barrier Gate For Exit
| Rozmiar produktu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Bramka obrotowa NFC IC ID Card Security do kontroli dostępu
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Rozmiar: | 1400*200*1000mm |
| Nazwa produktu: | bramki obrotowe z klapą bezpieczeństwa |
Bariera dla pieszych z bramą uchylną Przenośne rozpoznawanie twarzy Optyczna kontrola dostępu Kołowrót
| Rozmiar produktu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |

