Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ controlled access turnstiles ] mecz 1015 produkty.
Wewnętrzny kołowrót bezpieczeństwa ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości
| Nazwa produktu: | Bramka kołowrotu trójnogu |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200*280*980mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Bramka obrotowa bezszczotkowa o wysokim poziomie bezpieczeństwa
| Nazwa produktu: | Wahadłowa brama prędkości |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304/316 stal nierdzewna |
| Waga netto: | 70 kg |
Inteligentna biometryczna kontrola dostępu Speed Gate All In One System Łatwa instalacja Bramy
| Nazwa produktu: | Bramka prędkości biometrycznej kontroli dostępu |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 / stal nierdzewna 316 |
| Waga netto: | 70KG / szt |
Największa na świecie fabryka dostawca kołowrotu Foxconn ESD, bramka obrotowa testowa ESD do wejścia do fabryki
| Rozmiar pedału: | (W) 400 mmx (L) 420 mmx (h) 20 mm |
|---|---|
| Prawa ustawienie buta: | 0,01-1000 mΩ, dokładność ± 5% |
| Nazwa produktu: | Automatyczna kontrola dostępu Kołowrót statywu ESD |
Nierdzewny stalowy dwukierunkowy statyw Kołowrót Brama dla pieszych z czytnikiem Rfid
| Nazwa produktu: | Konkurencyjna cena |
|---|---|
| Wielkość: | 1200*280*980mm |
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
Wejście Wyjście Połowa wysokości Kontrola dostępu Rfid Bramki obrotowe dla biurowca University Office Building
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 / stal nierdzewna 316 |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 980 mm |
| wielkość paczki: | 1280 * 370 * 1070 mm |
Bariera obrotowa szybkiego przejścia ze szklanym skrzydłem
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200/1400*300*1005mm |
| Waga netto: | 80 kg / szt |
TCP IP Klapa barierowa Brama Wysokość talii Kołowroty ze stali nierdzewnej Dwukierunkowe
| Product name: | Stainless Steel Turnstiles |
|---|---|
| Size Of product: | 1200*300*1000mm |
| Net weight: | 80KG |
Systemy kołowrotów linii papilarnych i RFID o połowie wysokości, kołowrót półautomatyczny na stacji kolejowej
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 mm (L) * 280 mm (W) * 980 mm (H) |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Czujnik podczerwieni Inteligentna kontrola Swing Barrier Gate, automatyczne systemy kołowrotów o połowie wysokości
| Rozmiar produktu: | główny słup: Φ168mm wysokość: 1000mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304/316 |
| Rodzaj: | Automatyczna brama wahadłowa |

