Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ controlled access turnstiles ] mecz 1030 produkty.
Elektroniczna bramka obrotowa do statywu Luxtry, systemy zabezpieczające kołowrót o niestandardowych rozmiarach dla budynków wysokiej klasy
| Nazwa produktu: | Elektroniczna bramka obrotowa do statywu Luxtry |
|---|---|
| Materail: | Stal nierdzewna 304 |
| wymiar: | 1200 * 280 * 980 mm |
Dzielnice, kontrola dostępu do fitnessu Kołowroty Karta RFID Odcisk palca Kolekcja twarzy
| Nazwa produktu: | bramka obrotowa kontroli dostępu |
|---|---|
| Rodzaj: | W pełni automatyczny |
| Waga brutto: | 70KG / szt |
Ramię obrotowe Statyw dla pieszych Bramka obrotowa RFID, funkcja alarmu przeciw pośpiechowi
| Nazwa produktu: | Konkurencyjna cena Kołowrót statywu |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 300 * 980 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Automatyczna bramka obrotowa do statywu o połowie wysokości, wejście do metra z bramką obrotową dla pieszych
| Nazwa produktu: | Bramka obrotowa ze statywem Esd z kodem kreskowym qr i skanerem linii papilarnych oraz czytnikiem RF |
|---|---|
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
| Prędkość tranzytu: | 30-40 osób / minutę |
Bramki wejściowe z kołowrotem o połowie wysokości na monety lub żetony do wejścia na basen
| Typ: | kołowrót z trzema ramionami / szynami |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 420 mm (dł.) * 330 mm (szer.) * 1000 mm (wys.) |
| Rozmiar pakietu: | 520 mm (dł.) * 430 mm (szer.) * 1100 mm (wys.) |
Przenośna blokada bramki bezpieczeństwa o połowie wysokości 304 SS z akceptorem monet Rfid
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
SS316 RS485 Biometryczna bramka obrotowa dla pieszych na lotnisko
| Rozmiar produktu: | 2250 (dł.) * 1400 (szer.) * 1200 (wys.) mm |
|---|---|
| Typ: | Kontrola ręczna lub automatyczna |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 / stal nierdzewna 316 |
Niski poziom hałasu Dziecko Cartoon Swing Barrier Gate Kołowrót dla dzieci Przedszkole
| Nazwa pozycji: | Brama barierowa kreskówek |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
Kołowrót 304 SS Speed Gate z kamerą termowizyjną do rozpoznawania twarzy
| Nazwa produktu: | Szybka brama |
|---|---|
| Garnitur dla: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Format Wieganda: | 26/34 |
School Kindergarten Swing Barrier Gate dwukierunkowa karta RFID kołowrotu
| Nazwa przedmiotu: | Dwukierunkowy kołowrót Panda |
|---|---|
| Podanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |

