Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ controlled access turnstiles ] mecz 1015 produkty.
Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo Rozpoznawanie terminala twarzowego Kod kreskowy Bilet barierowy Klapa obrotowa Bramka obrotowa
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Dwukierunkowa bramka obrotowa na statywie IP54 z kontrolą dostępu do rozpoznawania twarzy RFID
| Zasilanie: | AC110~240 V |
|---|---|
| Prędkość przejścia: | 30 ~ 40 osób/min |
| Aplikacja: | Wewnątrz lub na zewnątrz |
Wodaodporne mieszkaniowe bramy swingowe elektryczne RFID barierowe bramy do siłowni
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Kod QR Czytnik RFID Kontrola dostępu Wrota zwrotnikowe Kontrola pieszych Do siłowni szkoły biurowej
| Rozmiar produktu: | 3100L*1350 W*2300 H (MM) lub wielkość na zamówienie |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Typ: | Kołowrót o pełnej wysokości z podwójnym dostępem |
Karta RFID wewnętrzna i zewnętrzna Biometryka Rozpoznawanie twarzy Trzy pasy
| Wielkość produktu: | Długość 3600*Szerokość 1500*Wysokość 2300 mm lub niestandardowy rozmiar |
|---|---|
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Rodzaj: | Trzech pasów pełnej wysokości |
Wysuwana klapa barierowa ze stali nierdzewnej, dwukierunkowe wielokierunkowe bramki kontroli dostępu
| Nazwa produktu: | 304 kołowrót statywu SUS |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 980 mm |
Statyw linii papilarnych RFID Bramka obrotowa Kontrola dostępu System kołowrotu
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 mm (L) * 280 mm (W) * 980 mm (H) |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
System dostępu do statywu kontroli dostępu, wejście do kołowrotu z czytnikiem kodów kreskowych linii papilarnych
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 mm (L) * 280 mm (W) * 980 mm (H) |
| Materiał: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Bramki wejściowe i wyjściowe z kołowrotem o połowie wysokości na monety lub żetony w miejscach publicznych
| Przedmiot: | GAT-310 |
|---|---|
| Wersja: | półautomatyczne / w pełni automatyczne |
| Waga brutto: | 75kg |
Ramię obrotowe do kontroli przepływu Statyw Bramka obrotowa do szkolnej stacji supermaket
| Nazwa produktu: | Kontrola przepływu obrotowe ramię trójnogu drzwi bezpieczeństwa kołowrotu do szkolnej stacji superma |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |

