Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ automatic entrance turnstiles ] mecz 461 produkty.
Długość ramienia 60 - 90 mm Automatyczna brama skrzydłowa do supermarketu / dwukierunkowe drzwi z barierą przejścia
| OEM: | Długość ramienia OEM, niestandardowe logo, niestandardowy rozmiar |
|---|---|
| Waga netto: | 45 kg/zestaw |
| Waga brutto: | 50kg/zestaw |
W pełni automatyczny dostęp do bramy wahadłowej z alarmem dźwiękowym / świetlnym w celu zapobiegania nielegalnemu intruzowi
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
|---|---|
| Typ: | Inteligentna brama barierowa mostkowa |
| Szerokość przejścia: | 530mm-830mm |
Funkcja biometryczna Bramka obrotowa statywu z licznikiem z nierdzewnej stali nierdzewnej
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
|---|---|
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
| Czas otwarcia/zamknięcia: | 0,2 sekundy |
Integracja bezpieczeństwa Statyw Bramka obrotowa Rozpoznawanie twarzy Kontrola dostępu
| Nazwa produktu: | Rozpoznawanie twarzy Kontrola dostępu Bramka kołowrotu |
|---|---|
| Rodzaj: | kołowrót trójramienny / szynowy |
| wielkość produktu: | 1200*200*1000mm |
Zewnętrzna wodoodporna kontrola wejścia Bramka kołowrotu o grubości 1,5 mm z czytnikiem NFC
| Typ: | kołowrót z trzema ramionami / szynami |
|---|---|
| Aplikacja: | toaleta publiczna, park, budynek biurowy, klub itp. |
| Nazwa produktu: | 304 SUS automatyczna bramka obrotowa z trójnogiem |
W pełni automatyczna bramka obrotowa z bramką obrotową Podwójne żetony Dwukierunkowe trzy rolki
| Typ: | kołowrót z trzema ramionami / szynami |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 420 mm (dł.) * 330 mm (szer.) * 1000 mm (wys.) |
| Rozmiar pakietu: | 520 mm (dł.) * 430 mm (szer.) * 1080 mm (wys.) |
Dwukierunkowa bramka obrotowa dla pieszych ze statywem z systemem kontroli dostępu / lampką kontrolną LED / lampką alarmową
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
|---|---|
| Typ: | kołowrót z trzema ramionami / szynami |
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
Auto Reset Flap Barrier Gate IP54 35 osób / min dla firmy z klubu gimnastycznego
| Gwarancja: | 1 rok bezpłatnego serwisu gwarancyjnego |
|---|---|
| Ip: | 54 |
| Nazwa produktu: | Automatyczna kontrola dostępu do półkołowrotka do siłowni |
Szerokość przejścia 600 MM W pełni automatyczna brama barierowa statywu z funkcją wrzutnika monet / licznika
| Aplikacja: | toaleta publiczna, park, budynek biurowy, klub itp. |
|---|---|
| Waga netto: | 65 kg |
| Waga brutto: | 70 kg |
Antyterrorystyczna hydrauliczna blokada dróg bezpieczeństwa, system blokowania dróg przy wejściu do hotelu
| rozmiar: | Standard: L 2500 * W 920 * H 760 mm, może również mieć niestandardową długość w zależności od sytuac |
|---|---|
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Materiał: | Stal A3, farba antykorozyjna |

