Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
Wysoki poziom bezpieczeństwa szybkie automatyczne systemy szybkie bramy wewnętrzne i zewnętrzne duże przejście
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Wielkość: | 1400*530*1000 mm |
| Nazwa produktu: | Systemy automatyczne bramy prędkości |
Antyterrorystyczna hydrauliczna blokada dróg bezpieczeństwa, system blokowania dróg przy wejściu do hotelu
| rozmiar: | Standard: L 2500 * W 920 * H 760 mm, może również mieć niestandardową długość w zależności od sytuac |
|---|---|
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Materiał: | Stal A3, farba antykorozyjna |
Tuenstile statywu z ramieniem opadającym z czytnikiem kodów kreskowych czytnika RFID i wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD)
| Silnik: | Zawór elektromagnetyczny DC24V |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Środowisko pracy: wewnątrz/na zewnątrz (z namiotem powyżej) -10 ℃ ~ 70 ℃ |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
Kompleksowym sprzętem testowym ESD dla ciała ludzkiego Narzędzie antystatycznego sprawdzania ESD Wrist Strap Shoes Tester
| Kompatybilne: | Statyw bramka bramka, brama kółek klap |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Sprzęt testowy ESD |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
8-calowy ekran ESD Tester z paskami na nadgarstku obuwie anty-statyczny Tester dla laboratorium i fabryki
| Kompatybilne: | Statyw bramka bramka, brama kółek klap |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Sprzęt testowy ESD |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Lekkie buty ochronne ESD Antystatyczne buty robocze z czterema otworami
| rozmiar pedału: | (W) 400mmx (L) 420mmx (H) 20mm |
|---|---|
| Prawe ustawienie buta: | 0,01-1000MΩ, dokładność ± 5% |
| Nazwa produktu: | Automatyczna kontrola dostępu Statyw ESD Turnstile |
8-calowy wyświetlacz LCD wyposażenie ESD z czytnikiem RFID
| Kompatybilne: | Kontrola dostępu do testerów ESD |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Sprzęt ESD |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
Naścienny antystatyczny pasek na nadgarstek Esd Checker Stand Style do wejścia do fabryki
| Akcesoria: | Pasek na nadgarstek, prawy i lewy but |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), -10-50 ℃ |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
SS304 Automatyczna kontrola dostępu do systemu RFID z odciskiem palca
| Tworzywo: | SS304 |
|---|---|
| Rozmiar: | 1400*200*1000mm |
| Nazwa produktu: | bramki obrotowe z klapą bezpieczeństwa |
IP54 Rated Swing Barrier Gate with 0.6 Second Sliding Speed and 35-40 Persons/Minute Flow Rate
| Natężenia przepływu: | 35 lub 40 osób na minutę |
|---|---|
| Prędkość przesuwna: | 0,6 sekundy |
| Zasilacz: | AC 100-240Volt |

