Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
Wykrywanie twarzy IP54 0,6-sekundowa bramka wejściowa z barierą ESD
| Aplikacja: | projekty zdrowotne, hotele, stołówki, szpitale, budynki biurowe, celne, agencje, atrakcje turystyczn |
|---|---|
| Szybkość identyfikacji: | Wykrywanie i śledzenie twarzy 20 ms |
| Wysokość identyfikacyjna: | 1.2-2.2 M |
Wejście do fabryki Skanowanie linii papilarnych Swing Barrier Gate Antystatyczny pasek do owijania ESD
| Szybkość identyfikacji: | Wykrywanie i śledzenie twarzy 20 ms |
|---|---|
| Wysokość identyfikacyjna: | 1,2m-2,2m |
| formacie Wieganda: | 26/34 |
Dostosowany rozmiar Połowa wysokości Odporna na rdzę bariera skrzydłowa z czytnikiem kart
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200 mm (dł.) *280 mm (szer.) *1000 mm (wys.) |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
Dwurdzeniowy rdzeń ze szkła akrylowego 0,2 sekundy SS316 Flap Barrier Gate
| Zasilanie: | 110~240 V (prąd przemienny) |
|---|---|
| Kierunek: | do lub z, lub na dwa sposoby |
| Gwarancja: | 1 rok |
Automatyczna bramka zapobiegająca zgnieceniu Dwukierunkowa bariera Szybkie optyczne rozpoznawanie twarzy Bramka obrotowa z barierą obrotową
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200 mm (dł.) *280 mm (szer.) *1000 mm (wys.) |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
Kamera sieciowa 12V DC Wiegand WIFI Swing Barrier Gate Bez rozpoznawania dotyku Rozpoznawanie twarzy
| Rozmiar produktu: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
Obrazowanie termiczne Jednobiegunowa brama barierowa na wózek SUS304
| Rozmiar: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Silnik jazdy: | Silnik prądu stałego 24V |
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz, Drzwi do mieszkania |
30-45 osób/min. Bariera biletu prędkości Tryb komunikacji RS485/TCP/IP
| Wilgotność: | 5%~95% |
|---|---|
| Woltaż: | DC12V/DC24V |
| Rozpoznawanie linii papilarnych: | Fakultatywny |
Brama bariery prędkości rozpoznawania twarzy
| OEM: | Długość ramienia OEM, niestandardowe logo, niestandardowy rozmiar |
|---|---|
| Port komunikacyjny: | RS485,TCP/IP |
| Rozmiar produktu: | średnica słupka 168mm; wysokość 1000 mm |
Szerokość przejścia 600 MM W pełni automatyczna brama barierowa statywu z funkcją wrzutnika monet / licznika
| Aplikacja: | toaleta publiczna, park, budynek biurowy, klub itp. |
|---|---|
| Waga netto: | 65 kg |
| Waga brutto: | 70 kg |

