Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
Karta RFID Auto Entry Electric Turnstile Train Turnstile Barrier Gate dla obiektu sportowego
| CE: | ZATWIERDZONY |
|---|---|
| Komunikacja: | RS485 TCP/IP |
| Wymiar: | średnica bieguna 168 mm, wysokość 1050 mm |
Full Automatic Speed Gate Turnstile with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Zasilacz: | 110~240 V (prąd przemienny) |
|---|---|
| Częstotliwość: | 50~60 Hz |
| Szerokość przejścia: | 550mm-600mm |
Bramki wejściowe i wyjściowe z kołowrotem o połowie wysokości na monety lub żetony w miejscach publicznych
| Przedmiot: | GAT-310 |
|---|---|
| Wersja: | półautomatyczne / w pełni automatyczne |
| Waga brutto: | 75kg |
Wodoodporna brama ze stali nierdzewnej Swing Barrier Gate, bariera wahadłowa w pływalni
| Nazwa produktu: | Wodoodporna brama huśtawka ze stali nierdzewnej do pływalni i siłowni |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Dostosuj kołowrotki bezpieczeństwa OEM ODM Przenośne 1,6 metra do kina biurowego w siłowni
| CE: | ZATWIERDZONY |
|---|---|
| Komunikacja: | RS485 TCP/IP |
| Wymiar: | średnica bieguna 168 mm, wysokość 1050 mm |
Dwukierunkowa bramka obrotowa na statywie IP54 z kontrolą dostępu do rozpoznawania twarzy RFID
| Zasilanie: | AC110~240 V |
|---|---|
| Prędkość przejścia: | 30 ~ 40 osób/min |
| Aplikacja: | Wewnątrz lub na zewnątrz |
Bramka obrotowa lotniska / metra / pływalnia Speed Gate z automatycznym czytnikiem Rfid
| Nazwa produktu: | Bramka prędkości biometrycznej kontroli dostępu |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 / stal nierdzewna 316 |
| Waga netto: | 70KG / szt |
Kod kreskowy kod Qr Stypowy sterownik dostępu
| Brand name: | Goldantell |
|---|---|
| Skończyć: | szczotkowana powierzchnia |
| Wymiar: | L1200 x w280 x h1000mm |
Kołowrót cylindryczny obrotowy SS316 RS485
| CE: | ZATWIERDZONY |
|---|---|
| Komunikacja: | RS485 TCP/IP |
| Wymiar: | średnica bieguna 168 mm, wysokość 1050 mm |
Supermarket Jednostronne ręczne kołysanie Pieszący Wrota zwrotnikowe 90cm Długie kanały
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz i na zewnątrz z szopą |
|---|---|
| Ip: | 54 |
| Typ: | NO \ NC \ COM, w pełni automatyczny |

