Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
Automatyczna bramka dla pieszych ESD LCD z pojedynczym przejściem, 3-ramienny kołowrót do wejścia do holu
| Wymiar: | dł. 1200 x szer. 280 x wys. 1000 mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
| Prędkość tranzytowa: | 25~30 osób / min |
Kołowrotki optyczne o wysokim poziomie bezpieczeństwa Rozpoznawanie twarzy Kontrola dostępu Swing Barrier Gate
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | L1200*W300*H1000mm |
Wejście o połowie wysokości Budynek biurowy Statyw Bramka obrotowa 304 Stal nierdzewna304
| Materiał obudowy: | standardowa stal nierdzewna 304 # |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | w promieniu 600 mm |
| Kierunek podania: | dwukierunkowy lub pojedynczy (regulowany) |
Niedotykalny handicap Kołowrót Cylinder Automatyczna bramka barierowa Silnik szczotkowy 24 V DC
| Nazwa produktu: | Automatyczna bariera huśtawkowa |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | średnica filaru 168mm, wysokość 1000m |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Stalowa budka wartownicza z ochroną, kiosk dla strażnika zewnętrznego
| Materiał: | stali |
|---|---|
| Wymiar: | 1200x1500x2400 (konfigurowalny) |
| Zakres temperatury: | -15 do 75 ° C. |
Bramka obrotowa na czas budynku Bramka obrotowa, systemy bramek prędkości kart Swipe
| Nazwa produktu: | Brama Swingowa Czasu Obecności |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 / stal nierdzewna 316 |
| Waga netto: | 70KG / szt |
Statyw alarmowy Tailgating Bramy bezpieczeństwa Półautomatyczne zatwierdzenie CE
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Podanie: | Firma, hotel, lotnisko |
| ODM / OEM: | przyjęty |
Zautomatyzowany system bram ze stali nierdzewnej Odcisk palca Interfejs komunikacyjny RS485
| Materiał bieguny: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Jednosłupowa Brama Barierowa Obrotowa |
| Mechanizm: | Bezszczotkowy silnik / serwosilnik |
3 / Więcej czasu na pasie ruchu Automatyczny czytnik linii papilarnych bariery biletowej dla metra
| Szerokość podania: | 60 ~ 180 cm |
|---|---|
| Typ: | W pełni automatyczne |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Luksusowa przenośna budka ochrony 1500x2400mm Stalowa konstrukcja przemysłowa
| Tworzywo: | stal |
|---|---|
| Wymiar: | 1500x2400 mm lub dostosowane |
| Zakres temperatur: | -15 do 75 ° C. |

