Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ security turnstile gate ] mecz 734 produkty.
Wejście na zewnątrz QR Code Kołowrót Rozpoznawanie twarzy Kołowrót rozpoznawania linii papilarnych
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | L1200*W300*H1000mm |
Dwukanałowy kontroler optyczny z wysokimi szklanymi przegrodami Swing Barrier Gate For Exit
| Rozmiar produktu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Skanowanie paszportów w celu kontroli tłumu
| szerokość pasa: | 60,90,110cm lub inne |
|---|---|
| Prędkość podawania: | 45os./min |
| Stosowanie: | Centrum handlowe stacji metra |
Zewnętrzna wodoodporna brama oscylacyjna z czytnikiem kodu QR, port TCP/IP RS485
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Automatyczny skręt z automatyczną prędkością ruchu z kartą śluzową / rozpoznawaniem twarzy
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnętrzny zewnętrzny |
Płatne toalety z automatami wrzutowymi i kołowrotkami
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Ruch roboczy: | Wewnątrz/na zewnątrz -10 ℃ ~ 70 ℃ |
10mA SUS304 SDK Thermal Imaging Brama skrzydłowa dla pieszych
| Aplikacja: | Wjazd do kina lub restauracji |
|---|---|
| Port komunikacyjny: | RS485,TCP/IP |
| Tworzywo: | 304Stała nierdzewna |
Karta RFID Kołowrót Rozpoznawanie twarzy Klapa Bariera System obecności w czasie z alarmem LED
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Bariera dla pieszych z bramą uchylną Przenośne rozpoznawanie twarzy Optyczna kontrola dostępu Kołowrót
| Rozmiar produktu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Szybkość bariery bramy Ruch Fabryka Sklep Swing bariery wsparcie 600mm szerokość drzwi klapki kontrolki dostępu
| Typ kontroli dostępu: | Karta RFID |
|---|---|
| Czas otwarcia/zamknięcia: | 0,2 sek |
| Interfejs komunikacyjny: | TCP/IP |

