Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ security turnstile gate ] mecz 734 produkty.
Kołowrót pełnej wysokości 550-600mm szerokości przejścia, przepustowość 30-40 osób/min
| Szerokość przejścia: | 550mm-600mm |
|---|---|
| PRZEJŚCIE PRĘDKOŚCI: | 30-40 osób/min |
| Zasilacz: | 220, 110 V (AC) |
IC ID z kodem kreskowym linii papilarnych Swing Gate Turnstile Rozpoznawanie twarzy
| Rozmiar: | L1500*W120*H1000mm |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | 40 osób/min |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie) |
Bi-Directional Swing Gate Turnstile with 1200*280*1000mm Dimension 55-130CM Lane Width and AC 110~240V Power Supply
| Czas otwarcia bariery: | 0,2 sek |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS-232, RS485, TCP/IP |
| Kierunek operacji: | 1-kierunkowy |
Wysokiej bezpieczeństwa optyczne szybkie bramki z 1400x300x1000mm gabinet i DC12V zasilanie
| Typ kontroli dostępu: | Karta RFID, kod QR |
|---|---|
| Czas otwarcia bariery: | 0,2 sek |
| Interfejs komunikacyjny: | RS-232, RS485 |
W pełni automatyczny statyw obrotowy do bram obrotowych Kołowrotki o połowie wysokości w uniwersalnym pilocie
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
|---|---|
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, czytnik monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych, |
Anti Jump Rozpoznawanie twarzy Kołowrót Siłownia Szybka szklana brama huśtawka
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | L1200*W300*H1000mm |
Wysokowydajne obrotowe bramki obrotowe o pełnej wysokości 1600 mm zmotoryzowany automatyczny system
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | L1500*W200*H1000mm |
Tanie elektroniczne bramki obrotowe o pełnej wysokości, systemy bezpieczeństwa kołowrotów o niestandardowych rozmiarach
| Wielkość: | 1630 (l) * 1500 (w) * 2300 (h) mm (może być niestandardowy) |
|---|---|
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
| Pakiet: | Pakiet skrzyni, 7cbm |
Tuenstile statywu z ramieniem opadającym z czytnikiem kodów kreskowych czytnika RFID i wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD)
| Silnik: | Zawór elektromagnetyczny DC24V |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Środowisko pracy: wewnątrz/na zewnątrz (z namiotem powyżej) -10 ℃ ~ 70 ℃ |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
Bariera bezpieczeństwa Swinglane Bramka obrotowa o połowie wysokości z czytnikiem kodów QR
| Rozmiar produktu: | 140 * 30 * 100 CM |
|---|---|
| NW: | 60 kg |
| GW: | 70 kg |

