Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ gate management system ] mecz 750 produkty.
SUS304 Kołowrot bramki kontroli dostępu dla pieszych
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1400 * 65 * 1000 mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
Brama barierowa dla niepełnosprawnych 304 ze stali nierdzewnej do metra na lotnisku
| Rozmiar: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -15°C-70°C |
| Szerokość podania: | 60 ~ 180 cm |
Wejście do fabryki Skanowanie linii papilarnych Swing Barrier Gate Antystatyczny pasek do owijania ESD
| Szybkość identyfikacji: | Wykrywanie i śledzenie twarzy 20 ms |
|---|---|
| Wysokość identyfikacyjna: | 1,2m-2,2m |
| formacie Wieganda: | 26/34 |
Led Light RFID Bezpieczeństwo Dostęp dla pieszych Ochrona dla pieszychSwing Gate Infrared Swing Gate Barrier
| Nazwa produktu: | Bariera huśtacza dla pieszych |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1400*280*1000 mm |
304 Amortyzatory hydrauliczne ze statywem ze stali nierdzewnej z bramką obrotową Inteligentne
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 980 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Kontrola bezpieczeństwa Karta RFID ze stali nierdzewnej Kołowrót obrotowy, elektryczna bramka obrotowa Rfid
| Nazwa produktu: | Kołowrót z kartą RFID |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Waga netto: | 150 kg/para |
Inteligentna 3-ramienna bramka obrotowa ze statywem ze stali nierdzewnej do ruchu / budynku biurowego
| Nazwa produktu: | Kołowrót statywu kontroli dostępu |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 990 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Kontrola dostępu do drzwi dla pieszych Swing Barrier Gate z interfejsem RFID
| Rozmiar produktu: | główny słup: Φ168mm wysokość: 1000mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304/316 |
| Waga netto: | 85 kg/zestaw |
Automatyczna obrotowa bramka obrotowa RFID z automatyczną bramką obrotową W zewnętrznej służbie publicznej
| Napięcie robocze:: | AC220 ± 10% V 50 ± 10% HZ |
|---|---|
| Port komunikacyjny: | RS485, TCP / IP |
| Szerokość przejścia:: | ≤600 mm |
Kontrola dostępu Tripod Bramka obrotowa, bramki bezpieczeństwa dla pieszych Półautomatyczne
| Nazwa produktu: | Kołowrót statywowy |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200 mm (dł.) * 280 mm (szer.) * 980 mm (wys.) |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |

