Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ controlled access turnstiles ] mecz 1015 produkty.
Inteligentna bramka obrotowa do bramek bezpieczeństwa Kontrola dostępu Bramka do bramek obrotowych
| Nazwa produktu: | Inteligentny kołowrót prędkości |
|---|---|
| Garnitur dla: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| formacie Wieganda: | 26/34 |
IP62 Zewnętrzna kontrola dostępu antykorozyjna Bramka obrotowa ze stali nierdzewnej o pełnej wysokości
| Rozmiar produktu: | 1500 * 1350 * 2260 mm lub niestandardowy rozmiar |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Rodzaj: | Kołowrót o pełnej wysokości z podwójnym dostępem |
Profesjonalne automatyczne bramki obrotowe z klapą ze stali nierdzewnej 304 na wejście o długości 3 metrów
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Elektryczny mechanizm bramy barierowej RFID Kontrola dostępu Brama obrotowa ze stali nierdzewnej
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Automatyczna bramka obrotowa z odciskiem palca Brama barierowa RFID Kontrola dostępu dla banków / hoteli
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Brama barierowa z silnikiem szczotkowym do automatycznych systemów bramek biurowych / szpitalnych
| Nazwa produktu: | Brama barierowa |
|---|---|
| rozmiar: | 1200/1400*280*990mm |
| Napięcie robocze: | AC220±10%V 50±10%HZ |
Niski poziom hałasu Bramka obrotowa z klapą TCP IP Wielofunkcyjna kontrola dostępu
| Tworzywo: | 304 stal nierdzewna |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200*280*1000mm |
| Nazwa produktu: | bramki obrotowe z klapą bezpieczeństwa |
Klapa bezpieczeństwa Kontrola dostępu do bramki obrotowej z ekranem LCD Czytnik kodów QR Czytnik NFC
| Nazwa produktu: | Kołowrót klapowy 304 SUS |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
Biometryczny czytnik linii papilarnych RFID Kołowrót Budynek biurowy Szklane drzwi kołowrotu
| Rozmiar produktu: | 1200*200*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Szybka przepustka dla pieszych Kołowrót dla pieszych Bariera obrotowa z podwójnymi skrzydłami z podwójnymi skrzydłami
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |

