Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ automatic flap barrier ] mecz 320 produkty.
Systemy wprowadzania kołowrotu Kontrola dostępu Bramka z klapą kołowrotu z kontrolerem butów Esd
| Lewe ustawienie obuwia: | 0,01-1000 mΩ |
|---|---|
| Ustawienie na rękę na nadgarstek: | 0,1-35 mΩ |
| Oprogramowanie kontrolne: | ma (istnieje prosty tester ESD bez oprogramowania) |
Wstęp do biura 304 ze stali nierdzewnej Swing Speedgate Turnstile High Security Pedestrian Access Control
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Rozmiar: | 1400*120*1000mm |
| Nazwa produktu: | bramki obrotowe z klapą bezpieczeństwa |
Supermarket Wyjście / wejście z dużą prędkością i kontrola dostępu do bramy funkcja alarmu przeciw pośpiechowi
| Nazwa produktu: | Dwukierunkowa bramka z mechanizmem barierowym RFID z dwukierunkową klapą do muzeum biurowca |
|---|---|
| Napięcie robocze:: | AC220±10%V 50±10%HZ |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
Automatyczna wysokość talii Bramka obrotowa z bramką obrotową, bramka obrotowa z bramką obrotową
| Nazwa produktu: | Automatyczna bramka wahadłowa o wysokości talii dla stacji lotnisk Hoverport |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Promieniowanie podczerwieni Elektroniczna bramka obrotowa z funkcją alarmu dla społeczności mieszkaniowej
| Nazwa produktu: | Elektroniczna bramka wahadłowa |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 1000 mm |
Led Light RFID Bezpieczeństwo Dostęp dla pieszych Ochrona dla pieszychSwing Gate Infrared Swing Gate Barrier
| Nazwa produktu: | Bariera huśtacza dla pieszych |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1400*280*1000 mm |
IC ID Card High Capability Swing Barrier Gate Dual Way, bariera huśtawka dla pieszych
| Nazwa produktu: | Typ mostu Swing Barrier Gate |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 1000 mm |
Bramki obrotowe z kontrolą biometryczną RFID z alarmem samokontrolującym, barierą obrotową
| Nazwa produktu: | Elektroniczna bramka wahadłowa |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 1000 mm |
Zatwierdzona przez CE przezroczysta szklana klapa kontroli dostępu Kołowrót chowany 110V / 220V
| Nazwa produktu: | Kołowrót z klapą kontroli dostępu |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Rodzaj: | W pełni automatyczny |
Elektroniczny czytnik kodów kreskowych TCP / IP Swing Barrier Gate RFID
| Nazwa produktu: | Elektroniczna bramka wahadłowa |
|---|---|
| Transmisja: | Całkowicie elektryczny mechaniczny |
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 1000 mm |

