Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ automatic flap barrier ] mecz 320 produkty.
Wysokiej klasy hotel / szkoła / budynek biurowy Użyj kołowrotu o połowie wysokości z systemem kontroli wielodostępu
| Typ: | Kołowrót o połowie wysokości |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1400/1200*280*980mm |
| wielkość paczki: | 1480/1280*370*1070mm |
Szklana klapa do rozpoznawania twarzy 2,2 m Swing Barrier Gate
| Szybkość identyfikacji: | Wykrywanie i śledzenie twarzy 20 ms |
|---|---|
| Wysokość identyfikacyjna: | 1.2-2.2 M |
| formacie Wieganda: | 26/34 |
Modern Automatic Barrier Gate with 550mm-600mm Passage Width 30-40 Persons/Min Pass Speed and IP54 Protection
| Passage width: | 550mm-600mm |
|---|---|
| Pass speed: | 30-40 persons/min |
| Power supply: | 100~240 V(AC) |
Optyczny skaner twarzy Swing Barrier Gate RFID Dwukierunkowy system bariery przejścia
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1400*120*1000mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
Intelligent Flap Turnstile with RFID Interface 304 Grade Stainless Steel IP54 Protection for 30-40 Persons per Minute
| Humidity: | ≤95% no condensation |
|---|---|
| Temperature range: | -15°C-75°C |
| Transit speed: | 30-40 persons per minute |
RS485 Automatyczne bariery reklamowe parkingowe z reklamą 450 * 880 mm
| Rozmiar produktu: | 540*465*1200mm |
|---|---|
| wielkość paczki: | 550*450*1290mm |
| Materiał: | stal miękka walcowana na zimno / stal nierdzewna |
Wielofunkcyjna bramka obrotowa z klapą Rozpoznana twarz Kontrola dostępu Bramka skanera bezpieczeństwa
| Aplikacja: | pobieranie opłat, stacja biletowa, biuro |
|---|---|
| Prędkość tranzytowa: | 30 ~ 40 osób / min |
| Kierunek: | jednokierunkowy lub dwukierunkowy (opcjonalnie) |
Wewnętrzna skrzynka LED Wodoodporna brama barierowa wysięgnika dla firmy reklamowej 50HZ / 60HZ
| Rodzaj pręta: | Płot |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 540*465*1200mm |
| Materiał: | stal miękka walcowana na zimno / stal nierdzewna |
Inteligentna blokada miejsca parkingowego IP54 do zarządzania parkingiem zewnętrznym
| Wysokość podnoszenia: | 390 mm |
|---|---|
| Aplikacja: | Parking samochodowy, Osobiste miejsce parkingowe |
| Odległość zdalnego sterowania: | 30 metrów |
Noise Library Sala wystawowa Swing Barrier Gate z rozpoznawaniem twarzy / kartą RFID
| Szerokość przejścia: | 600~900mm |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
| Nazwa produktu: | Sala wystawowa Brama kołowrotu |

