Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ automatic entrance turnstiles ] mecz 461 produkty.
W pełni automatyczne kołowroty dostępu do drzwi ze stali nierdzewnej 600 mm Rozpoznawanie twarzy
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Drzwi automatyczne z stali nierdzewnej Dwa kierunki zdalnie sterowane Bezpieczeństwo Skrętarnia Dostęp Cena Wjazd Wrota Piesiąże
| Typ kontroli dostępu: | Karta IC, karta RFID |
|---|---|
| Czas otwarcia bariery: | 0,2 sek |
| Interfejs komunikacyjny: | RS485, RS-232 |
Wejście do wnętrza / na zewnątrz Kołowrót Speedgate Kołowrót optyczny o połowie wysokości
| Rozmiar produktu: | 1400*200*1000mm |
|---|---|
| Aplikacja: | projekty zdrowotne, hotele, stołówki, szpitale, budynki biurowe, celne, agencje, atrakcje turystyczn |
| Szybkość identyfikacji: | Wykrywanie i śledzenie twarzy 20 ms |
Automatyczna, obrotowa bramka obrotowa, jednopasmowa biometryczna kontrola dostępu
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Wrota z trójstopowym skrętem z RFID, 30-35 osób/min, IP54
| MCBF: | 2 500 000 cyklu |
|---|---|
| Wilgotność względna: | ≤95% bez koagulacji |
| Temperatura pracy: | -15 ° C do 75 ° C. |
Wejście Exit Zewnętrzna klapa barierowa, automatyczna wodoodporna bariera klapowa dla obecności przy wyjściu
| Imię: | Zewnętrzna klapa barierowa |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1400/1200*280*980mm |
| wielkość paczki: | 1480/1280*370*1070mm |
Niestandardowa bariera obrotowa ze statywem ze stali nierdzewnej Brama obrotowa do publicznego holu
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Trójstopniowe bramy dla pieszych, zwrotniki, sterowanie dostępem do siłowni
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Wysoki poziom bezpieczeństwa 110v Piesząca brama zwrotnica kontrola dostępu dwa sposoby dla siłowni
| Certyfikat: | CE |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), wewnątrz |
Bezdotykowe rozpoznawanie twarzy Brama obrotowa na statyw na podczerwień
| Zasilanie: | 110~240 V (prąd przemienny) |
|---|---|
| Gwarancja: | Jeden rok |
| Kierunek: | jednokierunkowa, dwukierunkowa regulacja |

