Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ turnstile entry systems ] mecz 417 produkty.
Luxury Shape Speed Gate Security Kołowrotki o połowie wysokości do fitnessu
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Pakiet: | Bańka + skrzynia |
Tester paska na nadgarstek / obuwia ESD z ekranem LCD, automatycznym kołowrotem, czytnikiem kart
| Wymiary pedału: | (szer.) 400 mm x (dł.) 420 mm x (wys.) 20 mm |
|---|---|
| Prawa ustawienie buta: | 750kΩ-35MΩ |
| Wymiary instrumentu: | (szer.) 166 mm x (dł.) 96 mm x (wys.) 40 mm |
Kontrola dostępu RS485 SS304 0,6 s Swing Turnstile Barrier
| Szerokość podania: | 60 ~ 180 cm |
|---|---|
| Typ: | W pełni automatyczne |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
W pełni automatyczny kołowrót RFID o szerokości 90 cm dla bezpieczeństwa
| Rozmiar: | Długość 1200*Szerokość 200*Wysokość 1000mm |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | < 40 os./min |
| Szerokość dostępu: | Możliwość wykonania na zamówienie o długości 60,90 cm lub dłuższej |
SUS304 Kołowrot bramki kontroli dostępu dla pieszych
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1400 * 65 * 1000 mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
Szybka bariera obrotowa Kołowrót 45 osób / min w centrum handlowym na stacji metra
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1400 * 65 * 1000 mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
Elektryczna brama obrotowa Bramka obrotowa System kontroli wejścia Kołowrotki bezpieczeństwa dla pieszych
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | L1200*W300*H1000mm |
Mechanizm Bezszczotkowy silnik prądu stałego Prędkość obrotowa Brama obrotowa Automatyczna bariera szklana o wysokości 1,8 metra
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
|---|---|
| Wymiar: | 1400*300*1000mm |
| Zasilanie: | AC100V-240V |
Kołowroty kontroli dostępu na zewnątrz Antykorozyjne ze stali nierdzewnej ze światłami LED
| Certificate: | CE |
|---|---|
| Usage: | Office,Hotel,Library,Metro Station,ect. |
| Working environment: | Indoor / Outdoor ( Shelter),indoor |
Odcisk palca W pełni automatyczny zwrotnik zwrotnik bariera tłum wejście do lotnisk
| szerokość pasa: | 60,90,110cm lub inne |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | 45os./min |
| Stosowanie: | Centrum handlowe stacji metra |

