Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ turnstile entry systems ] mecz 418 produkty.
3 miliony razy automatyczne systemy kołowrotów, trwałe bramki dostępu bezpieczeństwa
| Aplikacja: | Stadion, dzielnica publiczna, park, biurowiec, klub itp |
|---|---|
| Waga netto: | 65 kg |
| Waga brutto: | 70 kg |
Kołowrót kontroli dostępu do budynku biurowego / hotelu / lotniska / społeczności
| Nazwa produktu: | Kołowrót do budynku biurowego / hotelu / lotniska / społeczności |
|---|---|
| waga brutto: | 70 KG |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 lub stal nierdzewna 316 |
IP54 Odciski palców
| Nazwa produktu: | odcisk palca statyp turniket odcisków palców |
|---|---|
| Rozmiar: | 1200*280*980 mm |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
document.title='
| Nazwa produktu: | Systemy zarządzania biletami na turnie |
|---|---|
| Rozmiar obrotu: | 1200*280*990mm |
| Materiał: | 304 ze stali nierdzewnej |
Elektroniczne zarządzanie biletami wstępu z barierą kołowrotu System kontroli dostępu oparty na sieci Web
| Nazwa produktu: | Turnstile z systemami zarządzania biletami |
|---|---|
| Zasilanie: | 220~240 V (prąd przemienny) |
| Położenie: | pojedynczy lub podwójny kierunek dla opcjonalnych |
Elektroniczna kontrola dostępu Bariera kołowrotu Rfid z kartą inteligentną
| Podanie: | Stadion, teren publiczny, park, budynek biurowy, klub itp |
|---|---|
| Waga netto: | 65 kg |
| Waga brutto: | 70 kg |
Wejście i wyjście Kontrola dostępu do statywu Kołowroty IC Karta ID Odcisk palca Token ESD Tester
| Nazwa przedmiotu: | Konkurencyjna cena Kołowrót statywu |
|---|---|
| MATERIAŁ OBUDOWY: | 304 # ze stali nierdzewnej |
| Napięcie robocze: | AC220±10%V 50±10%HZ |
Biometria Odcisk palca IC Karta ID Kontrola dostępu Kołowrotki 40 osób / min
| Nazwa produktu: | Kołowrót kontroli dostępu / Kołowrót klapowy |
|---|---|
| Numer przedmiotu: | GAT-201 |
| Waga brutto: | 80 kg / szt |
Dioda LED wskazuje kontrolę dostępu bramka kołowrotu statywu / kołowrót wysokości talii CE
| Podanie: | Stadion, teren publiczny, park, budynek biurowy, klub itp |
|---|---|
| Waga netto: | 65 kg |
| Waga brutto: | 70 kg |
Elektroniczna bramka obrotowa do statywu Luxtry, systemy zabezpieczające kołowrót o niestandardowych rozmiarach dla budynków wysokiej klasy
| Nazwa produktu: | Elektroniczna bramka obrotowa do statywu Luxtry |
|---|---|
| Materail: | Stal nierdzewna 304 |
| wymiar: | 1200 * 280 * 980 mm |

