Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
Antykorozyjna opaska uciskowa SS304 Kontrola dostępu Autogate Barrier z kodem QR
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | dł.1400*szer.120*wys.1000mm |
CE Approved RFID Gate Reader Flap Barrier Gate Access Control System System Security Turnstiles Gate
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Tryb sterowania: | Pilot/odcisk palca/bilet/karta |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Klapa barierowa kontroli dostępu, chowane barierki dla pieszych Zacisk indukcyjny na podczerwień
| Nazwa produktu: | Zabezpieczenie obiektu chowana brama z barierą klapową z funkcją zacisku indukcyjnego na podczerwień |
|---|---|
| Napięcie robocze:: | AC220 ± 10% V 50 ± 10% HZ |
| Port komunikacyjny: | RS485, TCP / IP |
W pełni automatyczna chowana klapa barierowa z interfejsem sygnału RS485 i przekaźnika
| Nazwa produktu: | Wysuwana brama z barierą klapową |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Port komunikacyjny: | RS485, TCP / IP |
Kontrola dostępu na lotnisku Systemy barier wjazdowych Mechanizm skanera kodów kreskowych IP54
| Prędkość tranzytowa: | 30 ~ 40 osób / min |
|---|---|
| Stosowanie: | Biuro, hotel, biblioteka, stacja metra, itp. |
| Nazwa produktu: | Bariera klapowa, kołowrót typu klapowego |
Zewnętrzny system barier RS485 RFID Smart Gate Flap Barrier dla szkół Gym
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnątrz i na zewnątrz |
Czytnik RFID Tcp / Ip Flap Barrier Gate Wewnętrzny Zewnętrzny
| Rozmiar produktu: | 1200*280*1000mm |
|---|---|
| Rozmiar pakietu: | 1280*370*1070mm |
| Aplikacja: | Wewnętrzny zewnętrzny |
Wejście bezpieczeństwa Pionowa bariera obrotowa z regulowanym ramieniem wahadłowym dla osób niepełnosprawnych
| Nazwa produktu: | Pionowa bariera obrotowa |
|---|---|
| Podanie: | wewnątrz i na zewnątrz |
| Waga netto: | 45 kg |
Brama obrotowa dla pieszych z szerokim pasem, budynek biurowy z automatyczną bramą wejściową DC
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 (lub niestandardowa 316) |
|---|---|
| Wymiar: | Dł. 1400 x szer. 200 x wys. 1000 mm |
| Typ: | pojedynczy rdzeń i podwójny rdzeń |
Przenośna, 90-centymetrowa, optyczna, wahadłowa brama barierowa z kanałem wejściowym / cylindryczna brama prędkości o dużym natężeniu ruchu
| Rozmiar produktu: | wysokość 1000 mm, średnica 168 mm |
|---|---|
| Aplikacja: | projekty zdrowotne, hotele, stołówki, szpitale, budynki biurowe, celne, agencje, atrakcje turystyczn |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |

