Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ stainless steel turnstiles ] mecz 969 produkty.
Odcisk palca W pełni automatyczny zwrotnik zwrotnik bariera tłum wejście do lotnisk
| szerokość pasa: | 60,90,110cm lub inne |
|---|---|
| Prędkość przechodzenia: | 45os./min |
| Stosowanie: | Centrum handlowe stacji metra |
Bramka z oscylinką 600 mm szerokość klapka sterowanie prędkością dostępu
| Rozmiar produktu: | 420*330*1000mm |
|---|---|
| Kolor: | Fakultatywny |
| Długość ramienia huśtawkowego: | 30-90cm |
Dwukierunkowy kołowrót 2-ścieżkowy z rozpoznawaniem twarzy dla szkół
| Wymiar: | 1200 (l)*280 (w)*900 (h) mm |
|---|---|
| Rodzaj: | ręczne lub półautomatyczne / pełne auto |
| Kompatybilne: | Face / RFID / Pedentpintrint / Moneta / QR kod kreskowy |
304 Konstrukcja ze statywu ze stali nierdzewnej Barrier Gate Bridge Style / Skaner Windows Brama dla pieszych
| Aplikacja: | toaleta publiczna, park, budynek biurowy, klub itp. |
|---|---|
| Waga netto: | 65 kg |
| Waga brutto: | 70 kg |
50w Indoor Outdoor Kołowrót Oparty na sieci IP Biometryczny dostęp Zautomatyzowane bramki bezpieczeństwa
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200 * 300 * 1000 mm |
| Waga netto: | 80 kg |
Szybki dwukierunkowy czytnik kart RFID w supermarkecie ze stali szybkotnącej z czujnikiem podczerwieniIR
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304/stal nierdzewna 316 |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 1200*300*1000mm |
| Waga netto: | 75 kg |
Wysokiej jakości wyświetlacz LCD kołowrót metra barierka dla pieszych z akceptorem żetonów i czytnikiem BILETÓW rfid
| Application: | metro, train road, Apartment |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Size: | 1400*280*1000mm |
CHINY luksusowa konstrukcja z inteligentnym kanałem jednoramienna brama obrotowa Kołowrotki o połowie wysokości ze znakiem CE CE
| Rozmiar produktu: | 1500x120x1000H mm, (lub niestandardowe) |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Szerokość przejścia: | 550 mm, 600 ~ 900 lub dłuższe na zamówienie |
Bramka kołowrotu trójramiennego
| Materiał mieszkaniowy: | 304# ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | ≤600 mm |
| Sygnał wyjściowy: | standardowy sygnał przekaźnika |
Prędkość dwupasmowa bramka obrotowa o połowie wysokości Wysuwana bramka bariery wejściowej
| Rozmiar: | 1400*310*1000 mm |
|---|---|
| Główny materiał: | 304 stal nierdzewna |
| Aplikacja: | Wejście / wyjście z pokarmów, hotelu, domu |

