Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ security turnstile gate ] mecz 734 produkty.
Antykorozyjna opaska uciskowa SS304 Kontrola dostępu Autogate Barrier z kodem QR
| Prędkość przechodzenia: | 35-40 osób/min |
|---|---|
| Bank twarzy: | 20 ~ 30 tysięcy sztuk |
| Rozmiar: | dł.1400*szer.120*wys.1000mm |
Profesjonalne systemy zabezpieczeń kołowrotu twarzy, maszyna do obsługi linii papilarnych
| Pojemność twarzy: | 400 (1:N) |
|---|---|
| Pojemność linii papilarnych: | 2000 |
| Pojemność dzienników: | 100 000 |
Blokada Anti Passback 4 drzwi Płyta panelu kontroli dostępu Zdalny otwarty serwer internetowy
| Pojemność karty: | 40000szt |
|---|---|
| Typ: | Dowód osobisty/IC, opaska na nadgarstek |
| Wykrywanie odległości odczytu karty: | <10cm |
Hydrauliczna blokada dróg antyterrorystycznych pojazdu dla rządu, więzienia, obszaru wojskowego
| rozmiar: | Standard: L 2500 * W 920 * H 760 mm, może również mieć niestandardową długość w zależności od sytuac |
|---|---|
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Materiał: | Stal A3, farba antykorozyjna |
Red Led Traffic Light Automatycznie hydrauliczna blokada dróg z rosnącą blokadą pojazdów
| Typ: | W pełni automatyczny system sterowania hydraulicznego |
|---|---|
| Ocena ochrony: | IP68 |
| Tworzywo: | Stal A3, farba antykorozyjna |
WIFI QR Code Odcisk palca Maszyna do rozpoznawania twarzy Skaner temperatury
| Zasilanie: | DC12V |
|---|---|
| Aplikacja: | Kontrola dostępu do biura/budynku/fabryki, szkoła |
| Funkcjonować: | Moduł kodu QR |
7-calowy terminal do rozpoznawania twarzy biometrycznych IP66
| Wykrywanie twarzy: | 20 tysięcy lokalnych baz danych twarzy |
|---|---|
| Port USB: | USB2.0 i 2 mikro |
| Tryb aplikacji: | Brama, naścienna, pulpitowa, montaż na podłodze |
300mA ESD Pasy na nadgarstki i obuwie z 4,3-calowym ekranem LCD do fabryki laboratoryjnej
| Zasilacz: | 220 V, 50 Hz |
|---|---|
| Wytrzymanie napięcia: | 5 ~ 12 V |
| Standardowa moc: | 9v, 1a |
Wytrzymała bariera jednokierunkowa / dwukierunkowa z zasilaczem AC100V-240V
| Kontrola dostępu: | Tak |
|---|---|
| Rozmiar: | Standardowe lub dostosowane |
| Kierunek: | Jednokierunkowy lub dwukierunkowy |
Rozpoznawanie twarzy Bariera biletowa Pojedyncza / dwukierunkowa z rozpoznawaniem odcisków palców
| Communication Mode: | RS485/TCP/IP |
|---|---|
| Fire Alarm: | Optional |
| Access Control: | Yes |

