Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ fingerprint attendance system ] mecz 292 produkty.
Bramka obrotowa NFC IC ID Card Security do kontroli dostępu
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Rozmiar: | 1400*200*1000mm |
| Nazwa produktu: | bramki obrotowe z klapą bezpieczeństwa |
125KHz 13.56MHz Rozpoznawanie twarzy Czytnik kart RFID z dostępem do drzwi
| Rekordowa pojemność: | 100000 SZT |
|---|---|
| Pojemność odcisków palców: | 1500 SZT |
| Pojemność karty: | 10000pcs |
Odcisk palca ESD Identyfikator kodu kreskowego / Kontrola dostępu do karty IC Kołowrót statywu Rfid do stacji metra
| Nazwa produktu: | Kołowrót statywu kontroli dostępu |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 * 280 * 990 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
Elektroniczny czytnik kodów kreskowych TCP / IP Swing Barrier Gate RFID
| Nazwa produktu: | Elektroniczna bramka wahadłowa |
|---|---|
| Transmisja: | Całkowicie elektryczny mechaniczny |
| Rozmiar produktu: | 1200 * 280 * 1000 mm |
304 Rekonganacja twarzy RFID ze stali nierdzewnej RFID All In One Projekty rządowe
| Nazwa produktu: | Kołowrót szybkiej kolei |
|---|---|
| Wymiary (płaskie): | 3000 * 300 * 1000 mm lub cusotmzied |
| Waga: | 350kg |
Trzy sposoby przejścia Statyw Bramka kołowrotu Biometryczna frekwencja czasu Dwukierunkowa
| Nazwa produktu: | półautomatyczny lub w pełni automatyczny typ kołowrotu |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
| Wymiar: | dł. 1200 x szer. 280 x wys. 1000 mm |
Bezpieczeństwo DC Bezszczotkowy silnik biometryczny dostęp do drzwi z odciskami palców bramka mechanizmu bramek obrotowych
| Gwarancja: | 1 rok bezpłatnego serwisu gwarancyjnego |
|---|---|
| Ip: | 54 |
| Nazwa produktu: | Automatyczna kontrola dostępu do półkołowrotka do siłowni |
Wejście i wyjście Kontrola dostępu do statywu Kołowroty IC Karta ID Odcisk palca Token ESD Tester
| Nazwa przedmiotu: | Konkurencyjna cena Kołowrót statywu |
|---|---|
| MATERIAŁ OBUDOWY: | 304 # ze stali nierdzewnej |
| Napięcie robocze: | AC220±10%V 50±10%HZ |
Dzielnice, kontrola dostępu do fitnessu Kołowroty Karta RFID Odcisk palca Kolekcja twarzy
| Nazwa produktu: | bramka obrotowa kontroli dostępu |
|---|---|
| Rodzaj: | W pełni automatyczny |
| Waga brutto: | 70KG / szt |
Dwurdzeniowa biometryczna bramka obrotowa linii papilarnych, bramka obrotowa z barierą szybkiego przejścia z oprogramowaniem
| czujnik podczerwieni: | 4-6 par |
|---|---|
| Aplikacja: | Wjazd do kina lub restauracji |
| Nazwa produktu: | dwukierunkowy turniket z klapą |

