Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ controlled access turnstiles ] mecz 1015 produkty.
Mechanizm bramki obrotowej statywu RFID, systemy bezpieczeństwa wejściowego ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Kołowrót trójstronny |
|---|---|
| rozmiar: | 1200 mm (L) * 280 mm (W) * 980 mm (H) |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Wysokość talii Aplikacje na telefony komórkowe Statyw Bramka obrotowa, bramki bezpieczeństwa kołowrotu w budynku biurowym
| Materiał obudowy: | 304 # stal nierdzewna |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | Szerokość przejścia: ≤600 mm |
| Rodzaj: | trójramienny kołowrót statywu |
Podwójny czytnik kart RFID Statyw Bramka obrotowa, rozwiązania kontroli wejścia
| Materiał obudowy: | standardowa stal nierdzewna 304 # |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | ≤600 mm |
| Kierunek podania: | dwukierunkowy lub pojedynczy (regulowany) |
Inteligentna bramka ESD 304ss ze zintegrowanym systemem drzwi z elektrostatyczną kontrolą dostępu
| Waga netto: | 45 kg |
|---|---|
| Karta machania: | Fakultatywny |
| Materiał mieszkaniowy: | 304 Pionowy kołowrotka ze stali nierdzewnej |
12VDC Inteligentna bramka ESD Bramka obrotowa SUS304 Esd Speed Gate
| Nazwa produktu: | Kołowrót Speed Gate |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), -10-50 ℃ |
Inteligentna bramka obrotowa dla pieszych Esd ze stali nierdzewnej 304
| Nazwa produktu: | Kołowrót z klapą ESD |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Długość ramienia: | 51cm |
IP54 304 Bramki obrotowe ze stali nierdzewnej Inteligentne systemy bezpieczeństwa
| Nazwa produktu: | Kołowrót z klapą ESD |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 |
| Połączenie komunikacyjne: | Standardowy moduł komunikacyjny RS485. |
Szybka brama obrotowa z serwomotorem Swing Bramka obrotowa z kamerą do rozpoznawania twarzy 8-calowy ekran
| Rozmiar produktu: | 140 CM (dł.) * 28 CM (szer.) * 100 CM (wys.) |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Swing Turnstile Gate Z Rozpoznawaniem Twarzy |
| Zgodny: | Czytnik RFID i czytnik linii papilarnych, dostęp do monet, czytnik kodów QR, system kodów kreskowych |
Bariera klapy czytnika kart rfid ze skrzydłem ze szkła akrylowego w pilocie zdalnego sterowania
| Nazwa produktu: | Bariera klapy czytnika kart rfid ze skrzydłem ze szkła akrylowego w pilocie zdalnego sterowania |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |
Dostęp do monet i bramka bariery z kodem kreskowym systemu zarządzania biletami dla odwiedzających visit
| Nazwa produktu: | Dostęp do monet i bramka bariery z kodem kreskowym systemu zarządzania biletami dla odwiedzających v |
|---|---|
| Silnik: | Elektrozawór DC24V |
| Materiał obudowy: | krajowa norma 304 # stal nierdzewna |

