Wszystkie produkty
-
bramka obrotowa bezpieczeństwa
-
Bramka obrotowa o pełnej wysokości
-
Kołowrót do rozpoznawania twarzy
-
Brama barierowa
-
Swing Barrier Gate
-
Kołowrót skanera kodów kreskowych
-
Dom Ochroniarza
-
Brama ESD
-
Kołowroty kontroli dostępu
-
Brama kołowrotu statywu
-
Kołowroty o połowie wysokości
-
Kołowrót RFID
-
Kołowrót Speed Gate
-
Systemy bezpieczeństwa kołowrotu
-
Kołowrót linii papilarnych
-
Kołowrót na monety
-
Kołowrót metra
-
Systemy zarządzania biletami
-
Blokada koła samochodu
-
Blokada parkowania samochodu
-
Bariera parkingowa
-
Alex Wong na FilipinachProdukty dobrej jakości, konkurencyjne ceny i wysokiej jakości usługi. -
Asif Khan w BahrajnieGoldantell jest dostawcą złota, oszczędź mi dużo czasu na zakup! -
Ahmed Al-Farsi w Zjednoczonych Emiratach ArabskichTurnikety rozpoznawania twarzy zachwyciły lokatorów, bezproblemowo synchronizowały się z kartami dostępu, inżynierowie pracowali nawet przez Eid. -
Klara Müller po niemieckuPrecyzyjne bramy synchronizują się z robotami montażowymi. -
Michael Fusco w USACześć Charlene, otrzymaliśmy ładunek! Nasz inżynier przetestował bariery, wszystkie działają bardzo dobrze! Teraz chcę złożyć nowe zamówienie!
słowa kluczowe [ controlled access turnstiles ] mecz 1015 produkty.
Hydrauliczna blokada dróg antyterrorystycznych pojazdu dla rządu, więzienia, obszaru wojskowego
| rozmiar: | Standard: L 2500 * W 920 * H 760 mm, może również mieć niestandardową długość w zależności od sytuac |
|---|---|
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Materiał: | Stal A3, farba antykorozyjna |
Żółta blokada parkingowa o wysokim poziomie bezpieczeństwa Zacisk koła pojazdu, materiał A3
| Lista rzeczy do spakowania: | 760*300*180mm |
|---|---|
| Waga netto: | 9,5 kg |
| Materiał: | stal zimnowalcowana, stalowa ochronna silikonowa rogówka |
Odporne na warunki atmosferyczne ciężarówki Zacisk do dużych kół / zacisk do dużych obciążeń
| Materiał: | Stal walcowana na zimno |
|---|---|
| Waga netto: | 7,2 kg |
| Waga brutto: | 7,5 KG |
Departamenty rządowe Luksusowy kiosk Sentry Niestandardowy rozmiar i kolor
| Rozmiar produktu: | (120 * 150 * 240 cm) można dostosować |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 / stal kolorowa |
| kolor: | zgodnie z wymaganiami klientów |
Niezawodna stalowa rama Zewnętrzna budka ogrodowa, prefabrykowany dom straży
| Rozmiar produktu: | 2000*1800*2400 (niestandardowy) |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 304 / stal kolorowa |
| Kolor: | kolor stali nierdzewnej |
Naścienny antystatyczny pasek na nadgarstek Esd Checker Stand Style do wejścia do fabryki
| Akcesoria: | Pasek na nadgarstek, prawy i lewy but |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), -10-50 ℃ |
| Tworzywo: | Stal nierdzewna 304 |
Zautomatyzowany system bram ze stali nierdzewnej Odcisk palca Interfejs komunikacyjny RS485
| Materiał bieguny: | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Jednosłupowa Brama Barierowa Obrotowa |
| Mechanizm: | Bezszczotkowy silnik / serwosilnik |
Kanał termiczny 900 mm Bariera dla pieszych o wysokości 0,6 S
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), -10-50 ℃ |
|---|---|
| Aplikacja: | Biuro\Szkoła\Lotnisko\Metro\Na zewnątrz |
| Rozmiar produktu: | 1400*200*1000mm |
Szkło akrylowe SS316 0,6 s Brama z barierą klapową 40 osób / min
| Typ: | Jednokernia lub podwójna jednostka jądrowa |
|---|---|
| Środowisko pracy: | Wewnątrz / na zewnątrz (schronienie), -10-70 ℃ |
| Orzecznictwo: | CE |
SUS304 Brama z barierą klapową Rozpoznawanie kodów linii papilarnych dla centrum fitness
| Wymiar: | dł. 1200 x szer. 280 x wys. 1000 mm |
|---|---|
| Szerokość przejścia: | 600 mm |
| Zasilanie: | AC220V/110V,50/60Hz |

